09 09.19 13:05

Dwóch strzelało, trzech zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny weekend ligowych zmagań. Pomimo przerwy na gry reprezentacyjne w niższych klasach rozgrywkowych toczyła się rywalizacja o punkty. Bohaterem weekendu został Filip Dojlida, który strzelił trzy gole w meczu... z rezerwami Jagiellonii. Bramkę zdobył także Eryk Matus, a trzech wypożyczonych świętowało wygrane.

Granda CF B
Luka Gugeszaszwili znalazł się poza kadrą na mecz z CF Talavera. Zespół "Gugesza" przegrał na wyjeździe 2:3.

Szymon Łapiński rozegrał 45 minut w spotkaniu z Puszczą Niepołomice. Suwalczanie przegrali przed własną publicznością 2:3. Paweł Gierach nie pojawił się na boisku, natomiast Michał Ozga przebywa na zgrupowaniu reprezentacji.

Legionovia Legionowo
Bartosz Gołaszewski wystąpił w spotkaniu z Widzewem Łódź. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii przebywał na placu gry przez 74 minuty. Beniaminek przegrał z łodzianami 0:2.

Znicz Biała Piska
Mateusz Maliszewski zagrał 80 minut w potyczce z RKS-em Radomsko. Drużyna z Białej Piskiej zremisowała z beniaminkiem III ligi 0:0.

Maciej Bortniczuk oraz Kacper Głowicki znaleźli się w wyjściowym składzie na mecz z Polonią Warszawa. W 62. minucie za Kacpra na boisku zameldował się Mateusz Nikołajuk. Zespół z Zambrowa przegrał u siebie z "Czarnymi Koszulami" 1:2.

Ruch Wysokie Mazowieckie
Eryk Matus strzelił gola w spotkaniu z Sokołem Ostróda. W 31. minucie na boisko wszedł Jan Zysik. Drużyna z Wysokiego Mazowieckiego przegrała przed własną publicznością 1:2.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błażej Niezgoda zachował czyste konto w meczu z Pelikanem Łowicz. Drużyna z Nowego Dworu wygrała przed własną publicznością 1:0.

Wisła Puławy
Michał Wolanin rozegrał całe spotkanie przeciwko Wisłoce Dębica. Drużyna z Puław przegrała na wyjeździe 2:4.

Orlęta Radzyń Podlaski
Artur Renkowski zagrał 90 minut w potyczce z Wólczanką Wólka Pełkińska. Zespół Orląt zremisował na stadionie w Radzyniu 0:0.

Tur Bielsk Podlaski
Patryk Niemczynowicz rozegrał cały mecz przeciwko Wissie Szczuczyn. Bielszczanie wygrali na wyjeździe 2:1.

ŁKS Łomża
Filip Dojlida strzelił trzy gole w spotkaniu z rezerwami Jagiellonii Białystok. Do 70. minuty na boisku przebywał Krystian Maciejuk, a na pół godziny przed końcowym gwizdkiem trener gospodarzy wpuścił na boisko Macieja Kozłowskiego. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Korona Rzeszów
Bartłomiej Gwizdała wszedł na boisko w 72. minucie meczu z rezerwami Stali Mielec. Jego drużyna wygrała 2:0.

* Mecze z udziałem Odry Opole (Martin Adamec), Stali Mielec (Paweł Olszewski), Olimpii Grudziądz (Maciej Twarowski) oraz Podlasia Biała Podlaska (Karol Buzun) przeniesiono na inne terminy.