02 10.19 11:59
Nowszy wpis Starszy wpis

Ruszają zapisy do Ligi Biznesu Jagiellonia

Uwaga, już niebawem rusza Liga Biznesu Jagiellonia. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Białymstoku - rozgrywki piłkarskie dedykowane firmom oraz przedsiębiorstwom.

Liga Biznesu Jagiellonia jest pionierskim projektem w Północno-Wschodniej Polsce. To pierwsza liga piłkarska w naszym rejonie dedykowana firmom oraz przedsiębiorstwom nie tylko z Białegostoku, ale także całego Podlasia. Do udziału zapraszamy wszystkie firmy - duże i małe, korporacje, a także przedstawicieli rodzinnego biznesu. Wszystkich nas łączy jeden cel - jest nim sport oraz dobra zabawa. Jeżeli zatem szukasz dobrego sposobu na integrację ze współpracownikami, aktywne spędzenie wolnego czasu i dobrą zabawę w gronie znajomych, to oferta przygotowana przez Ligę Biznesu Jagiellonia wydaje się być bardzo atrakcyjna.

Rozgrywki będą toczyły się w jednym z najnowocześniejszych ośrodków piłkarskich w Polsce. Uczestnicy turnieju będą korzystali z nowych szatni, spotkania będą prowadzone przez profesjonalnych sędziów, a w chłodne jesienne wieczory, rywalizacja będzie toczyła się pod balonem przy sztucznym oświetleniu. Zapewniamy wodę, piłki oraz opiekę medyczną. Na koniec rundy wszyscy uczestnicy turnieju spotkają się podczas oficjalnego bankietu, który odbędzie się w jednym z białostockich klubów. Podczas kolacji udekorujemy zwycięzców w swoich kategoriach. Gośćmi specjalnymi imprezy wieńczącej rundę będą zawodnicy oraz trenerzy Jagiellonii.

Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty. Wejdź na naszą stronę i zgłoś swoją drużynę! Spotkajmy się już niebawem na boiskach przy Elewatorskiej!

Zapisy prowadzimy do 25.10. Koszt wpisu jednej drużyny wynosi 3000 złotych netto. W jednym zespole może być zgłoszonych maksymalnie 10 osób. Każdy mecz będzie trwał 2x20 minut. Spotkania będą rozgrywane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ośrodku Treningowym Jagiellonii przy ulicy Elewatorskiej.