05 10.19 01:11
Nowszy wpis Starszy wpis

Wójcicki: Cały zespół jest za trenerem

- Zabrakło nam skuteczności i szczęścia. Śląsk oddał jeden celny strzał i zdobył bramkę, później się otworzyć i stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, z których jedna wpadła. Jesteśmy rozczarowani, bo zakładaliśmy, że ten cały mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej – mówił po meczu we Wrocławiu Jakub Wójcicki.

- Chcieliśmy zdobyć tu trzy punkty, bo bardzo mocno ich potrzebowaliśmy. W naszych szeregach jest duże rozczarowanie, bo ta sytuacja w tabeli nie wygląda już najlepiej – dodawał obrońca Jagiellonii.

- Pod względem fizycznym czuję się super, a naszą dobrą formę w tym względzie potwierdzają również statystyki. Jesteśmy w czołówce, jeśli chodzi o przebiegnięte kilometry czy sprinty. To jest szukanie problemów na siłę. Ten mecz pokazał, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do sezonu – zaznaczał Wójcicki, który wypowiedział się również na temat pozycji trenera Ireneusza Mamrota.

- Trener robi tu bardzo dobrą robotę, cały zespół jest za nim i to jest tylko kwestia dopracowania kilku szczegółów, które będą funkcjonowały na boisku i wówczas kibice Jagiellonii będą mieli wiele pociechy z gry drużyny – zakończył Jakub Wójcicki.

Fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport