07 10.19 13:11

Pięciu wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi ligowy weekend. Pięciu naszych zawodników świętowało ligowe zwycięstwo.

Granada B
Luka Gugeszszwili obejrzał z ławki rezerwowych wyjadową porażkę z Don Benito. Jego zespół przegrał na wyjeździe 0:3.

Raków Częstochowa
Dawid Szymonowicz rozegrał 19 minut w spotkaniu z Pogonią. Beniaminek niespodziewanie wygrał na boisku lidera 2:1.

Michał Ozga (89 minut i żółta kartka), Paweł Gierach (14 minut) oraz Szymon Łapiński (45 minut) wystąpili w meczu z Radomiakiem Radom. Suwalczanie przegrali przed własną publicznością 1:4 i znaleźli się w strefie spadkowej.

Stal Mielec
Bez Pawła Olszewskiego zespół z Mielca wygrał z GKS-em Jastrzębie 3:1.

Odra Opole
Martin Adamec nie zagrał w meczu z Chojniczanką Chojnice. Opolanie wygrali na wyjeździe 2:1.

Olimpia Grudziądz
Maciej Twarowski nie wystąpił w meczu ze Stomilem. Zespół z Grudziądza pokonał Stomil Olsztyn 1:0.

Legionovia Legionowo
Bartosz Gołaszewski wszedł na boisko w 34. minucie meczu ze Zniczem. Zespół z Legionowa zremisował derby Mazowsza 0:0.

Ruch Wysokie Mazowieckie
Eryk Matus i Jan Zysik rozegrali po 90 minut w spotkaniu z Ursusem Warszawa. Zespół z Wysokiego Mazowieckiego zremisował 1:1.

Znicz Biała Piska
Mateusz Maliszewski nie wystąpił w meczu z rezerwami Legii. Drużyna z Białej Piskiej wygrała aż 5:0.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błażej Niezgoda nie zagrał przeciwko Broni Radom. Zespół z Nowego Dworu wygrał 2:0.

Orlęta Radzyń Podlaski
Artur Renkowski rozegrał 90 minut z Sokołem Sieniawa. Zespół z Radzynia Podlaskiego przegrał na wyjeździe 0:2.

Podlasie Biała Podlaska
Karol Buzun zagrał 45 minut z Wólczanką Wólka Pełkińska. Zawodnik wypożyczony z Jagi pojawił się na boisku na początku drugiej połowy. Zespół z Białej Podlaskiej zremisował 2:2.

Wisła Puławy
Michał Wolanin zaliczył całe spotkanie z Motorem Lublin. Drużyna z Puław przegrała na wyjeździe 1:4.

Korona Rzeszów
Bartłomiej Gwizdała zagrał 12 minut przeciwko JKS Jarosław. Rzeszowianie wygrali 1:0.

ŁKS Łomża
Krystian Maciejuk, Filip Dojlida oraz Maciej Kozłowski znaleźli się w wyjściowym składzie na mecz z KS-em Michałowo. Pierwsi dwaj grali do ostatniej minuty, natomiast Kozłowski opuścił boisko w 65. minucie. Łomżanie przegrali u siebie 1:2.

Tur Bielsk Podlaski
Patryk Niemczynowicz rozegrał 90 minut z Dąbem Dąbrowa Białostocka. Bielszczanie wygrali 4:0.

Hetman Białystok
Stanisław Łupiński zagrał 70 minut z rezerwami Jagiellonii. Trzy minuty rozegrał Maciej Polak. Michał Nos i Jędrzej Rosłan znaleźli się poza kadrą. Hetman wygrał 3:2.