25 10.19 15:14
Nowszy wpis Starszy wpis

Dołącz do Biura Prasowego Jagiellonii!

Jagiellonia Białystok S.S.A. poszukuje pracowników do działu biura prasowego oraz mediów klubowych. Jeżeli chcesz mieć wpływ na politykę informacyjną naszego klubu, prześlij do nas swoje CV.

Opis stanowiska pracy:
- przygotowywanie i edycja materiałów tekstowych na stronę internetową,
- asystowanie oraz tworzenie treści w mediach społecznościowych Klubu (Facebook, Twitter, Instagram),
- przygotowywanie fotorelacji z wydarzeń organizowanych przez Klub,

Oczekiwania:
- znajomość pakietu Office,
- umiejętność szybkiego tworzenia tekstów
- znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego, inne języki obce będą dodatkowym atutem
- znajomość i obsługa programów graficznych,
- obsługa sprzętu foto,
- dyspozycyjność,
- znajomość tematów związanych z Jagiellonią

Mile widziane:
- samodzielność i pomysłowość,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista,
- komunikatywność
- sumienność

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV na adres: a.klim@jagiellonia.pl z dopiskiem - CV Jagiellonia. Bardzo prosimy o podesłanie próbki tekstu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez Jagiellonia Białystok SSA z siedzibą w Białymstoku, ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia na adres e-mail: a.klim@jagiellonia.pl lub klub@jagiellonia.pl.

W przypadku, gdy chce Pan/Pani, aby Jagiellonia Białystok SSA z siedzibą w Białymstoku, ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok przechowywała Pana/Pani dane do przyszłych rekrutacji, proszę o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez Jagiellonia Białystok SSA z siedzibą w Białymstoku, ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez w/w podmiot.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia na adres e-mail: a.klim@jagiellonia.pl lub klub@jagiellonia.pl.

Wzór oświadczenia znajduje się TUTAJ.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.