08 06.08 14:54
Nowszy wpis Starszy wpis

JOMA sponsorem technicznym JAGIELLONII !!!

JOMA

   Jest nam niezmiernie miło poinformować, że marka JOMA została nowym sponsorem technicznym JAGIELLONII BIAŁYSTOK. Nasz Klub jako pierwszy zespół w Polsce został członkiem tzw. „Rodziny JOMA”, czyli drużyn sponsorowanych przez tą markę. Tym samym Jagiellonia znalazła się w zaszczytnym gronie takich klubów jak SEVILLA F.C., zdobywcy Pucharu UEFA w sezonie 2005/06 i 2006/07, GETAFE F.C., angielskiego CHARLTON ATHLETIC, jak również RACINGU SANTANDER, w którym gra nasz rodak Euzebiusz Smolarek. Zawodnicy sponsorowani przez JOMĘ to m.in. Frédéric Kanouté, Francisco Pavón, Iván Helguera.

Hiszpańska JOMA jako czołowy producent sprzętu i odzieży sportowej, w tym butów piłkarskich, od sezonu 2008/2009 będzie, na zasadzie wyłączności, zaopatrywał piłkarzy jak i sztab trenerski Jagiellonii w swoje produkty.

„Uważamy, że JAGIELLONIA to klub z bardzo interesującymi perspektywami i dużym potencjale. JAGIELLONIA to znana marka w świecie piłkarskim, stąd też nasza wola współpracy” - stwierdza Łucja Wieczorek, manager z firmy SMJ Sport, wyłącznego przedstawiciela marki JOMA na Polskę. „Doceniamy wielkie tradycje tego klubu oraz rzeszę wiernych kibiców. To będzie duża przyjemność pracować z JAGIELLONIĄ”.

„Nie mam najmniejszych wątpliwości, że współpraca pomiędzy Jagiellonią, klubem o wspaniałych tradycjach i kibicach, a uznaną, ogólnoświatową marką jaką jest JOMA, przyniesie na pewno wiele satysfakcji oraz obopólnych korzyści” – mówi Ireneusz Trąbiński, prezes zarządu SSA.

Naprawdę to wielka satysfakcja, że nasi zawodnicy i trenerzy będą mogli występować w strojach, najwyższej światowej klasy, w jakich grają czołowe kluby Europy. Dzięki tej współpracy będziemy mogli też zaoferować nowe, ciekawe produkty w atrakcyjnych cenach dla kibiców Jagiellonii – dodaje Patryk Gozdecki, marketing manager, który negocjował warunki umowy.


Więcej o firmach JOMA i SMJ Sport na stronach internetowych:
WWW.JOMA-SPORT.COM, WWW.SMJSPORT.PL