01 12.19 16:13
Nowszy wpis Starszy wpis

Bida: Głupio gubimy punkty

Strzeliłem gola, ale szkoda, że nic nam nie dał. Na pewno druga połowa w naszym wykonaniu jest do poprawy – ocenia Bartosz Bida, zdobywca jedynej bramki dla Jagiellonii w przegranym spotkaniu z Rakowem Częstochowa 1:2.

W meczu rozegranym w Bełchatowie, gdzie aktualnie swoje spotkania rozgrywa Raków, Bartosz Bida zdobył swoją trzecią bramkę w bieżącym sezonie ekstraklasy. Ten gol jednak niewiele dał Żółto-Czerwonym, którzy po raz drugi musieli uznać wyższość beniaminka.

- Pamiętam jeszcze rywalizację z Tomasem Petraskiem na boiskach pierwszej ligi. Zdawałem sobie sprawę, że to będzie troszkę inne granie, niż z nieco niższym obrońcą, z którym jest więcej gry w kontakcie i trzeba się przepychać. Z wyższym można wykorzystywać przestrzeń. Dziś strzeliłem co prawda gola, ale szkoda, że nic nam nie dał. Na pewno druga połowa w naszym wykonaniu jest do poprawy. Jest to już kolejny mecz, w którym tracimy bramki z przypadku i w głupi sposób gubimy punkty. Bardzo tego żałujemy – ocenia nasz zawodnik.