02 12.19 12:25

Tylko Adamec z punktem, czyli bilans wypożyczonych

Za nami kolejny weekend, w którym mecze ligowe rozgrywali wypożyczeni Jagiellończycy. Tylko jeden z nich nie przegrał swojego spotkania. Zawodnicy występujący w I oraz II lidze zakończyli granie w tym roku.

Granada CF
Luka Gugeszaszwili rozegrał 90 minut w bramce Granady. Jego drużyna przegrała z Yeclano Deportivo 2:3.

Raków Częstochowa
Bez Dawida Szymonowicza częstochowanie pokonali Jagiellonię 2:1.

Michał Ozga znalazł się w wyjściowym składzie suwalczan na mecz z Wartą Poznań. W 90. minucie defensor strzelił gola samobójczego. Na 18 minut przed końcem spotkania na boisku zameldował się Paweł Gierach. Szymon Łapiński nie wystąpił w tym starciu, które Wigry przegrały 0:3.

Stal Mielec
Paweł Olszewski nie zagrał w spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mielczanie wygrali z "Góralami" 2:1.

Olimpia Grudziądz
Maciej Twarowski nie wystąpił w barwach Olimpii, która pokonała na wyjeździe Chojniczankę Chojnice 3:1.

Odra Opole
Martin Adamec zagrał 26 minut w spotkaniu z GKS-em Tychy. Opolanie zremisowali ten mecz 0:0.

Legionovia Legionowo
Bez Bartosza Gołaszewskiego zespół z Legionowa pokonał na wyjeździe Pogoń Siedlce 2:1.