24 01.20 11:48
Nowszy wpis Starszy wpis

Jutro wznawiamy otwarte treningi dla dzieci!

Już jutro (25.01) dzieci z roczników od 2011 do 2015 będą mogły wziąć udział we wznowionych po przerwie otwartych treningach w hali pneumatycznej przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku. Zajęcia poprowadzą trenerzy naszej Akademii, a udział w nich jest bezpłatny.

To już druga edycja otwartych treningów dla dzieci. Poprzednia miała miejsce w grudniu ubiegłego roku i przyciągnęła na zajęcia w hali pneumatycznej ośrodka treningowego przy Elewatorskiej rzeszę młodych zawodników z Białegostoku i okolic. Dzieci były bardzo zadowolone z tamtych zajęć i chętnie w nich uczestniczyły. Zadowoleni byli również nasi trenerzy, którzy podkreślali wysoki poziom piłkarski młodych adeptów futbolu oraz chwalili ich zaangażowanie.

Podobnie jak ostatnio, zajęcia odbywać się będą w godzinach 8:30 – 9:30 przez sześć kolejnych sobót, począwszy od jutra. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zajęciach? Wystarczy pojawić się w ośrodku treningowym Jagiellonii przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku o godzinie 8:30 w wyznaczony dzień. Ponadto każdy chłopiec i dziewczynka muszą być urodzeni w latach 2011-2015, a także mieć strój i obuwie sportowe. Nie prowadzimy zapisów, nie pobieramy również żadnych opłat – zajęcia są w pełni otwarte i bezpłatne.