24 01.20 17:59
Nowszy wpis Starszy wpis

Petew: Zagraliśmy bardzo dobrze

Jestem zadowolony z tego, jak dziś zaprezentowała się cała drużyna. Pokazaliśmy więcej jakości w grze w porównaniu do poprzedniego meczu, stworzyliśmy wiele okazji do strzelenia gola - mówił Iwajło Petew po spotkaniu sparingowym z FC Viitorul (1:1).

Jagiellończycy rozegrali drugi mecz kontrolny w tureckim Belek. Po remisie w pierwszym sparingu 3:3 z KF Ballkani, również w starciu z rumuńskim Viitorulem Konstanca nie poznaliśmy zwycięzcy.

- Uważam, że dziś rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, wykreowaliśmy wiele dogodnych szans bramkowych, a przy okazji wiele z nich zmarnowaliśmy. Jestem zadowolony z tego, jak dziś zaprezentowała się cała drużyna. Pokazaliśmy więcej jakości w grze w porównaniu do poprzedniego meczu, stworzyliśmy wiele sytuacji do strzelenia gola. Uważam, że dziś zasłużyliśmy na zwycięstwo. Biorąc pod uwagę liczbę wykreowanych okazji, powinniśmy zwyciężyć przynajmniej 3:1, albo nawet 4:1. Żałujemy szczególnie okresu z około 60 minuty, bo wtedy mogliśmy rozstrzygnąć mecz. Byliśmy dziś zmuszeni posyłać dużo wrzutek w pole karne. Nie mieliśmy za dużo szczęścia przy sytuacjach. Mam nadzieję, że fortuna będzie nam sprzyjała w meczach ligowych - podsumował trener Petew.