14 02.20 16:44
Nowszy wpis Starszy wpis

Oficjalne zakończenie Ligi Biznesu Jagiellonia

W czwartek w restauracji Browar Stary Rynek przy ulicy Kościuszki w Białymstoku odbyło się uroczyste zakończenie pierwszej edycji Ligi Biznesu Jagiellonia. Podczas imprezy zostały wręczone upominki uczestnikom rozgrywek. Gośćmi specjalnymi gali byli zawodnicy Jagi - Jesus Imaz, Zoran Arsenić oraz trener Rafał Grzyb.

Każda drużyna uczestnicząca w naszym turnieju otrzymała pamiątkową koszulkę. Ponadto indywidualne wyróżnienia zgarnęli król strzelców - Adrian Suszczyński z firmy Margo Worldwide. - Jeszcze nikt z Ekstraklasy nie zgłaszał się po mnie, ale wszystko przede mną - uśmiechał się najskuteczniejszy napastnik. Indywidualną nagrodę zgarnął także najlepszy bramkarz Sebastian Chojnowski reprezentujący Aptel - Wyróżnienie to odbieram jako nagrodę dla całego zespołu, ponieważ razem atakowaliśmy, ale również wspólnie broniliśmy. Gramy w tym gronie od kilku lat, łączymy pokolenia, a takie imprezy są doskonałą okazją do integracji - przekonywał golkiper.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Jagiellonii Białystok i to ona zdobyła pamiątkowy puchar. Zwycięzcy Ligi Biznesu postanowili zrzec się wyjazdu na mecz reprezentacji Polski na rzecz drugiego w tabeli Aptelu. - Jako organizatorzy turnieju czujemy się trochę zakłopotani, dlatego postanowiliśmy przekazać tę nagrodę drugiej drużynie w tabeli. Panowie, zasłużyliście na to - powiedział reprezentujący Jagiellonię Marcin Oksztulski. Warto nadmienić, że główną nagrodę zasponsorowali sponsorzy naszego Klubu - Zakłady Bukmacherskie STS oraz firma Biacomex Autokary.

Podczas uroczystego podsumowania nagrody wręczali piłkarze oraz trener Jagiellonii. Już po zakończeniu części oficjalnej Jesus, Zoran oraz Rafał długo rozdawali autografy. Zaproszeni goście korzystali również z okazji do rozmów z naszymi piłkarzami.

Jako organizatorzy dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w pierwszej edycji Ligi Biznesu Jagiellonia.