16 02.20 15:59
Nowszy wpis Starszy wpis

Szymusik: Trzeba szanować ten punkt

- Trzeba szanować ten jeden punkt, który wywozimy z Białegostoku – powiedział po meczu Jagiellonii z Koroną obrońca zespołu z Kielc, Grzegorz Szymusik.

- Nie pozostało nam nic innego, jak walczyć w kolejnych meczach o następne punkty. Trudno ocenić, czy zasłużyliśmy na wygraną. Jagiellonia miała swoje sytuacje, my też do nich dochodziliśmy. Remis pozostawia zapewne lekki niedosyt ze strony Jagiellonii, która miała trochę więcej sytuacji. My bardzo się cieszymy, że znowu zagraliśmy na zero z tyłu. Musimy poprawić trochę koncentrację z przodu, żeby dołożyć nogę czy głowę, żeby zdobyć tę bramkę. W kolejnych meczach musimy walczyć tak, żeby te bramki dla nas w końcu wpadały – powiedział 21-letni defensor.

- Można powiedzieć, że w pierwszej połowie „zostaliśmy w szatni”. Jagiellonia nas zdominowała w pierwszych 45 minutach. Przez całą pierwszą połowę mieli bardzo dużo sytuacji, ale my to przetrwaliśmy. W szatni powiedzieliśmy sobie kilka słów i w drugiej połowie wyszliśmy bardziej agresywnie do przeciwnika, co poskutkowało naszymi sytuacjami. Można powiedzieć, że w niektórych fragmentach gry przeważaliśmy nad Jagiellonią – zakończył piłkarz Korony.