16 02.20 16:11
Nowszy wpis Starszy wpis

Iliew: Byliśmy lepszą drużyną

- Daliśmy z siebie wszystko, żeby zdobyć te trzy punkty - mówił po spotkaniu z Koroną Kielce (0:0) nasz bramkarz, Dejan Iliew.

- Bardzo podobała mi się atmosfera podczas domowego starcia. Zawsze jest dobrze grać u siebie. Niestety, dzisiaj nie wygraliśmy, ale daliśmy z siebie wszystko, żeby zdobyć te trzy punkty. Uważam, że z przebiegu gry byliśmy lepszą drużyną. Dzisiaj niestety nie udało nam się strzelić, nie zwyciężyliśmy. Wiem natomiast, że w następnym spotkaniu damy z siebie wszystko, jak zawsze zresztą, i zakończymy nadchodzący mecz z pozytywnym rezultatem, czyli z kompletem punktów na koncie – opisał swoje odczucia po pierwszym swoim meczu przy Słonecznej nasz macedoński bramkarz.

- Staram się pomagać mojej drużynie najlepiej jak potrafię. Jesteśmy jednym zespołem – wygrywamy razem, przegrywamy też razem. Tak jak powiedziałem, staram się zawsze dawać z siebie wszystko. Niestety pierwszy mecz z Wisłą nie był najlepszy zarówno w moim wykonaniu, jak i w wykonaniu drużyny. Staramy się z takich spotkań uczyć i poprawiać z każdym kolejnym meczem. Miejmy zatem nadzieję, że kolejne starcie będzie dla nas lepsze – powiedział Iliew.

- W Warszawie pokażemy na co nas stać. Nie wiemy, jak to się skończy, ale wiem, że za każdym razem dajemy z siebie sto procent i walczymy o zwycięstwo. Tak samo będzie w meczu z Legią. Nie poddamy się łatwo. Do Warszawy jedziemy po zwycięstwo. Zobaczymy co się wydarzy – zakończył nasz golkiper.