16 02.20 16:26
Nowszy wpis Starszy wpis

Wdowik: Cieszę się z debiutu

- Przeważaliśmy, powinniśmy wygrać ten mecz – mówił nasz lewy obrońca Bartłomiej Wdowik, dla którego spotkanie Koroną Kielce było debiutem zarówno w Jagiellonii, jak i w Ekstraklasie.

- Niestety ten gol nie chciał wpaść. Co prawda Korona miała swoje sytuacje, w tym tę najgroźniejszą w końcówce, po której mogła strzelić gola. Poza tymi sytuacjami przeważaliśmy i kontrolowaliśmy mecz. Musimy przeanalizować na treningu to spotkanie i solidnie przygotować się do kolejnego. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji. Szkoda, że nie udało nam się wygrać. Jedziemy teraz do Warszawy na mecz z Legią, gdzie będziemy walczyć o trzy punkty – powiedział po spotkaniu nasz młodzieżowiec.

- Bartek jest obecnie kontuzjowany. Najlepiej dla nas, żeby jak najszybciej wrócił. Będziemy walczyć o miejsce w składzie. Jest nas w Jagiellonii kilku, młodych chłopaków. Będziemy walczyć o to, kto będzie grał – odpowiedział Wdowik zapytany o przepis dotyczący młodzieżowca.

- Dzisiaj spełniłem marzenia. Niczym mnie Ekstraklasa nie przestraszyła. Bardzo się cieszę – podsumował swój debiut Bartek.

- Co do Bodvara, to jest zdrowa rywalizacja. To trener wybiera tego, kto wygląda lepiej na treningu – krótko na koniec odniósł się do swojej rywalizacji z Islandczykiem nasz defensor.