17 02.20 17:31

Ognjen Mudrinski wypożyczony z Jagiellonii

Ognjen Mudrinski opuszcza tymczasowo szeregi Jagiellonii i udaje się na wypożyczenie. Serb zasili występującego w chorwackiej ekstraklasie zespołu HNK Gorica, w którym będzie występował do końca trwającego sezonu.

Mudrinski trafił do Białegostoku w lipcu minionego roku z FK Cukaricki. Był wtedy po udanym sezonie w serbskiej ekstraklasie, w którym udało mu się strzelić aż 18 goli i zanotować pięć asyst. Długo na debiut w żółto-czerwonych barwach urodzony w Srbobranie piłkarz nie musiał czekać. Pierwszy raz na murawie w oficjalnym meczu Jagi pojawił się już w pierwszej kolejce obecnego sezonu PKO BP Ekstraklasy, kiedy spędził na boisku 60 minut podczas starcia z Arką Gdynia. Od tamtej pory udało mu się jeszcze zaliczyć 11 występów, w których zdobył jedną bramkę. Miało to miejsce w sierpniowym meczu z Lechią Gdańsk (1:1). Łącznie na boiskach w koszulce z „Jotką” na piersi spędził 315 minut w oficjalnych spotkaniach.