18 02.20 16:17
Nowszy wpis Starszy wpis

Jaga z odwiedzinami w Kołakach Kościelnych

We wtorek piłkarze Jagiellonii - Martin Kostal oraz Andrej Kadlec udali się z odwiedzinami do Szkoły w Kołakach Kościelnych. Na miejscu nasi zawodnicy spotkali się z liczną grupą dzieci.

Podczas spotkania Słowacy zmierzyli się z wieloma pytaniami. Dzieci chciały się dowiedzieć, skąd zawodnicy do nas przyjechali, jak wyglądała ich kariera, w jakim wieku rozpoczęli przygodę z futbolem, dlaczego zdecydowali się na Jagiellonię. Nie mogło zabraknąć również pytań o przyszłość. Nasi zawodnicy zdradzili dokąd chcieliby w przyszłości trafić oraz kto był ich idolem z czasów młodzieńczych.

Tradycyjnie już nie mogło zabraknąć konkursu wiedzy o naszym Klubie. Najmłodsi Kibice musieli odpowiedzieć na pytania: Jak nazywa się nowy trener Jagiellonii? Kto strzelił w tym sezonie najwięcej goli dla Jagi? Z kim Jagiellonia wygrała ostatni mecz w lidze oraz jakim wynikiem zakończyła się niedzielna potyczka z Koroną Kielce.

Na koniec nasi zawodnicy rozdali mnóstwo autografów oraz ustawili się do wielu zdjęć. Uczniowie oraz nauczyciele życzyli piłkarzom Jagi powodzenia w sobotniej potyczce z Legią.