20 03.20 14:02
Nowszy wpis Starszy wpis

PZPN: Wszystkie rozgrywki wstrzymane do 26 kwietnia

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że wszystkie mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi, niższych klas rozgrywkowych, a także wszystkich kategorii wiekowych zostały wstrzymane do 26 kwietnia. Oznacza to, że drużyny rezerw Jagiellonii, a także zespoły występujące w CLJ wrócą do gry najwcześniej pod koniec kwietnia. Poniżej prezentujemy pełną treść komunikatu.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.