07 05.20 10:37
Nowszy wpis Starszy wpis

Wielka wyprzedaż internetowa w Jaga Fan Shop!

Bluzy damskie i męskie, koszulki, także te meczowe, oraz wiele innych klubowych gadżetów pojawiło się właśnie w dziale wyprzedaży internetowej na stronie sklep.jagiellonia.pl. Możecie je nabyć już teraz w nowych, zaktualizowanych cenach, nawet do 25 procent taniej!

Każda pora jest dobra, żeby nieco odświeżyć garderobę. Teraz możecie to zrobić po niższych cenach, korzystając z wyprzedaży internetowej w Jaga Fan Shop. Oczywiście możecie również nabyć jakiś produkt w celu sprawienia przyjemności innej osobie, ponieważ oferowane przez nas rzeczy fantastycznie nadają się na prezent. W naszej ofercie możecie odnaleźć m.in. T-shirt z wyznaniem miłości do Waszego ukochanego klubu, czerwony sweter z nazwą Klubu czy wyjątkową, limitowaną edycję koszulki meczowej, wykonanej specjalnie na 100-lecie Jagiellonii, którą dodatkowo możecie spersonalizować. To oczywiście tylko niektóre spośród wielu dostępnych produktów! Radzimy się jednak spieszyć, ponieważ nasza oferta jest ograniczona liczbą sztuk każdego z produktów w naszych magazynach. Pełen katalog rzeczy z wyprzedaży znajdziecie na naszej stronie, sklep.jagiellonia.pl. Polecamy się i życzymy udanych zakupów.

Przypominamy, że wyprzedaż prowadzona jest tylko w sklepie internetowym, oferta nie obowiązuje w stacjonarnym Jaga Fan Shopie. Niemniej, zapraszamy oczywiście do naszego stacjonarnego sklepu, mieszczącego się w lokalu przy ul. Wrocławskiej 20 w Białymstoku. Oferujemy wiele możliwości zakupów, m.in. przeprowadzenie transakcji on-line z wysyłką nabytych produktów na konkretny adres oraz internetowy zakup z odbiorem osobisty w sklepie stacjonarnym. Produkty z wyprzedaży znajdziecie pod tym LINKIEM.