25 05.20 12:01
Nowszy wpis Starszy wpis

#WspieramJagę - Zostań z nami! Komunikat ws. karnetów

Wszystkim karnetowiczom z rundy wiosennej sezonu 2019/20 przygotowaliśmy cztery warianty rozwiązań, które znajdziecie na stronie www.wspieramjage.jagiellonia.pl lub klikając w odnośnik #WSPIERAMJAGĘ zlokalizowany w lewy górnym rogu na stronie głównej www.jagiellonia.pl. Poniżej prezentujemy wszystkie możliwości. 

Działania naszego klubu zawsze koncentrują się na kibicach. To dla Was każdego dnia staramy się wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy. Dzięki Wam możemy funkcjonować. To Wy sprawiacie, że nasze wysiłki mają sens.

Rodzina, przyjaźń, współpraca czy bezinteresowna pomoc są dla nas wartościami nadrzędnymi. Wielokrotnie udowadnialiśmy, że wspólnie możemy stawić czoła przeciwnościom i niedogodnościom. Potwierdzenia tych słów nie trzeba długo szukać. Jagiellończycy ruszyli z pomocą przedstawicielom służby zdrowia, walczącym z koronawirusem, czy strażakom, którzy gasili pożar Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jagiellońska rodzina wielokrotnie udowadniała, że potrafi się zjednoczyć w obliczu trudności. Teraz nie może być inaczej.

Przetrwamy ten trudny czas, ale musimy zewrzeć nasze szyki. I choć nie możemy się spotykać jak zawsze, to musimy być bliżej siebie, niż zwykle. Od naszych wspólnych wysiłków zależy, w jakiej formie Klub wróci do normalnego funkcjonowania, gdy zakończy się pandemia. Podstawową kwestią jest pozostanie z Jagiellonią w momencie kryzysu, a zrobić to można na kilka sposobów. Poniższe propozycje kierujemy do posiadaczy karnetów z rundy wiosennej 2019/20, którzy przed każdą rundą obdarzają nas swoim zaufaniem i zasilają klubową kasę dokonując zakupu abonamentów.

Możecie zdecydować, aby niewykorzystana kwota wsparła konto Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok. Za ten gest nagrodzeni zostaniecie specjalnym certyfikatem Przyjaciela Jagiellońskiej Kuźni Talentów.

Możecie pozostawić swoje środki pieniężne z niewykorzystanego karnetu w klubie, co będzie skutkowało obniżeniem ceny kolejnego karnetu o 62,5%, na zakup którego z pewnością zdecydujecie się, gdy stadiony znów zostaną otwarte dla publiczności. Dziękujemy za troskę o losy klubu i okazywaną serdeczność. Chcielibyśmy się Wam odwdzięczyć. Wszyscy Karnetowicze, którzy zdecydują się zostać z nami, otrzymają od nas bonus w postaci kodu, umożliwiającego bezpłatne oglądanie spotkań Jagiellonii w ramach PKO BP Ekstraklasy.

Pozostawione w klubie środki finansowe z niewykorzystanego karnetu, możecie wymienić na voucher do wykorzystania w klubowym sklepie internetowym. Aby przejść na stronę sklepu, kliknij TUTAJ. Wartość takiego vouchera zostanie powiększona o 19,2 % wartości Waszej kwoty, ale spowoduje jednocześnie przerwanie zakupowej historii karnetów. Będzie to miało wpływ na brak zniżki podczas kolejnego zakupu karnetu.

Zwrot niewykorzystanej kwoty z karnetu. Opcja niestety spowoduje przerwanie zakupowej historii karnetów i redukcję punktów w programie Jaga Benefit. Wasze wsparcie jest dla nas nieocenione. Liczymy, że zostaniecie z nami w tym trudnym momencie. Do pozytywnego rozpatrzenia wniosku należy dołączyć do formularza dokument potwierdzający zwrot.

PKO BP Ekstraklasa wspólnie z Canal+ oferują wszystkim kibicom bezpłatny, miesięczny dostęp do spotkań najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Dodatkowo Jagiellonia Białystok chciałaby się Wam odwdzięczyć.

Nie możemy dziś jeszcze zaprosić Was na nasze mecze, ale wszyscy Karnetowicze, którzy zdecydują się zostać z nami, otrzymają od nas bonus w postaci kodu, umożliwiającego bezpłatne oglądanie spotkań Jagiellonii w ramach PKO BP Ekstraklasy na kolejny miesiąc! Zatem zostając z nami zyskujesz możliwość darmowego oglądania naszych spotkań łącznie przez okres dwóch miesięcy!

Jednocześnie przypominamy, że pomóc klubowi mogą także osoby, które dokonują zakupu biletów na mecze. Cały czas bowiem trwa akcja #WSPIERAMJAGĘ.
Rozwiązanie to ma na celu wspomóc klub w obecnym, ciężkim okresie. Swoje wsparcie możecie okazać dokonując zakupu wirtualnych biletów, których dystrybucja odbywa się za pośrednictwem serwisu www.jagiellonia.kupbilety.pl.

Poniżej prezentujemy pięć wariantów pomocy Klubowi oraz wiążące się z nimi korzyści dla kibiców:
- 100 złotych - jak stulecie Jagiellonii Białystok - co przełoży się także na dopisanie 140 punktów do programu Jaga Benefit oraz 20% zniżki na zakupy w Jaga Fan Shopie do wykorzystania do końca sezonu;
- 42 złote - jak 42. Pułk Piechoty - pułap gwarantuje 82 punkty w programie Jaga Benefit oraz 10% zniżki na zakupy w Jaga Fan Shopie do wykorzystania do końca sezonu;
- 19,20 złotych - jak rok założenia Jagiellonii Białystok - co daje 19,2 punktów w programie Jaga Benefit;
- 12 złotych - jak 12 zawodnik - co wiążę się z otrzymaniem 12 punktów w programie Jaga Benefit
- 5 złotych - jak liczba największych sukcesów w historii Klubu (medale mistrzostw Polski oraz Puchar i Superpuchar Polski) - dzięki czemu otrzymujecie 5 punktów do programu Jaga Benefit.

Dziękujemy za troskę o losy klubu, okazywaną serdeczność i wszystkie wiadomości napływające do nas różnymi kanałami. Pytacie jak sobie radzimy, pytacie czy w czymś nie pomóc oraz informujecie, że nawet przez sekundę nie przemknęło Wam przez myśl by porzucić Jagę. Dziękujemy Wam wszystkim!