03 06.20 14:09
Nowszy wpis Starszy wpis

Komunikat ws. karnetów

Drodzy Karnetowicze, po długiej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa rozgrywki PKO BP Ekstraklasy zostały wznowione. Wszyscy długo na to czekaliśmy. W pierwszym meczu nasza drużyna dała nam wszystkim sporo powodów do radości, wygrywając w Krakowie i znacznie zwiększając swoje szanse na awans do grupy mistrzowskiej.

Kilka dni temu przedstawiliśmy Wam cztery opcje dotyczące niewykorzystanego abonamentu na rundę wiosenną. Część z Was już dokonała wyboru. Więcej o naszych opcjach przeczytacie [tutaj]. Jednocześnie pragniemy poinformować, że w momencie wdrożenia programu, którego głównym celem była rekompensata z powodu nierozegranych spotkań, wszystkie karnety na rundę wiosenną zostały automatycznie anulowane. Do Was należy decyzja, co zrobicie z waszymi środkami finansowymi.

Sytuacja w naszym kraju jest bardzo dynamiczna. Niedawno premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej poinformował, że od 19 czerwca na trybunach znowu będą mogli zasiąść Kibice. Każdy klub będzie mógł udostępnić maksymalnie 25% miejsc. Ta informacja bardzo nas raduje. Oznacza to, że już niebawem znowu się zobaczymy, a mecze piłkarskie, choć w ograniczonym stopniu, ponownie będą miały charakter sportowego święta. Bo to Wy, Kibice, jesteście solą tego sportu.

Niestety, w obecnie panujących warunkach nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wykupione przez Was miejsca będą udostępnione do sprzedaży w nowych epidemicznych warunkach. Wynika to z zasad bezpieczeństwa, a także procesu organizacji meczu piłkarskiego z udziałem publiczności w nowych zasadach.
Chcemy jednocześnie podkreślić, że na pewno docenimy wasze oddanie i zaangażowanie. Dlatego, gdy tylko otrzymamy szczegółowe wytyczne dotyczące dalszego postępowania zadbamy o Was w szczególny sposób, postaramy się, aby każdy z Was Drodzy Karnetowicze mógł pojawić się na stadionie już wkrótce. O wszystkim będziemy informować po otrzymaniu niezbędnych wytycznych z PZPN-u oraz Ekstraklasy S.A.

Arhelan
Energo
Mlekovita
Benmar
Leroy Merlin
AW Narzędzia
Jaga taxi
Rabet
Kamienna Grota
Biacomex
Globart print
Magic gym
Humana Medica OMEDA
Coca cola
Betex
123 Okulary
PCRT
KPKM
Firma Centrum
Rogowski Development
Yuniversal Podlaski
Galeria Zielone Wzgórze
Chilli Pizza
FirstWeb
Helios
WSFiZ
Luca
Olympic Sport
Mitel