30 06.20 08:10
Nowszy wpis Starszy wpis

Kibicowska '11' stulecia: Typuje Wojciech Strzałkowski

Przypominamy o głosowaniu na kibicowską "11" stulecia Jagiellonii. Na wasze typy czekamy do godziny 23:59! Dzisiaj, w ostatnim dniu głosowania, swoją '11' przedstawił przewodniczący Rady Nadzorczej Jagiellonii, Wojciech Strzałkowski. Oto jego drużyna.

Aby oddać głos w wyborach na "11" stulecia kliknij tutaj.

Kompletując moją '11' stulecia postanowiłem postawić na zawodników grających w Jagiellonii w czasie, w którym stałem się akcjonariuszem naszego Klubu. W bramce postawiłem na Bartka Drągowskiego. Linię defensywną tworzą Alexis Norambuena, Michał Pazdan, Andrius Skerla i Piotr Tomasik. W drugiej linii za odbiór piłek odpowidają Jacek Góralski i Taras Romanczuk. Na skrzydłach ustawiłem Kamila Grosickiego i Maćka Makuszewskiego. W napadzie wystawiłem Tomka Frankowskiego, a za jego plecami Daniego Quintanę. Szkoleniowcem tej drużyny został oczywiście Michał Probierz.

'11' stulecia wg Wojciecha Strzałkowskiego: Bartłomiej Drągowski - Alexis Norambuena, Michał Pazdan, Andrius Skerla, Piotr Tomasik - Jacek Góralski, Tars Romanczuk - Maciej Makuszewski, Kamil Grosicki - Dani Quintana - Tomasz Frankowski
Trener: Michał Probierz

Aby oddać głos w wyborach na "11" stulecia kliknij tutaj.

Arhelan
Energo
Mlekovita
Benmar
Leroy Merlin
AW Narzędzia
Jaga taxi
Rabet
Kamienna Grota
Biacomex
Globart print
Magic gym
Humana Medica OMEDA
Coca cola
Betex
123 Okulary
PCRT
KPKM
Firma Centrum
Rogowski Development
Yuniversal Podlaski
Galeria Zielone Wzgórze
Chilli Pizza
FirstWeb
Helios
WSFiZ
Luca
Olympic Sport
Mitel