30 06.20 13:33
Nowszy wpis Starszy wpis

Sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław

W odniesieniu do Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 12 czerwca 2020 roku w sprawie ustanowienia ograniczeń, w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy że sprzedaż biletów na spotkania PKO BP Ekstraklasy z udziałem Jagiellonii Białystok w roli gospodarza, podlega specjalnemu rygorowi sanitarnemu. Klub jako organizator udostępnia 25 % pojemności stadionu, co w praktyce oznacza 1/4 miejsc w każdym z sektorów, z uwzględnieniem zachowania odpowiedniego dystansu społecznego (udostępnienie co czwartego miejsca w rzędzie, naprzemiennie).

Ustawa o Bezpieczeństwie Imprez Masowych mówi, że każdy uczestnik powinien bezwarunkowo zajmować miejsce wskazane na zakupionym bilecie lub karnecie. Obecnie nie jesteśmy w stanie zapewnić realizacji umowy na warunkach obowiązujących w momencie zakupu karnetu, ponieważ część z tych miejsc jest wyłączona, w odniesieniu do wspomnianego Rozporządzenia.

Posiadaczom abonamentu na rundę wiosenną sezonu 2019/2020 przedstawiliśmy cztery opcje relokacji niewykorzystanych środków (wsparcie Akademii Piłkarskiej Jagiellonia Białystok, przeniesienie środków na zakup kolejnego karnetu, voucher do wykorzystania na zakupy w e-sklepie www.sklep.jagiellonia.pl oraz możliwość otrzymania zwrotu niewykorzystanych środków z karnetu). Wszystkie możliwości dostępne są na stronie wspieramjage.jagiellonia.pl.

Do końca sezonu 2019/2020 do rozegrania pozostało juz tylko jedno spotkanie Jagiellonii na własnym stadionie. Rywalem Żółto-Czerwonych będzie Śląsk Wrocław. Wejście na mecz możliwe będzie tylko na podstawie zakupionego biletu (karnet nie będzie umożliwiał wejścia na stadion).Chcielibyśmy podziękować Karnetowiczom, w związku z czym początkowy okres sprzedaży biletów na każde z wydarzeń po przerwie wymuszonej pandemią, będzie okresem zamkniętej sprzedaży, podczas której będziecie także mieli możliwość wyboru najbardziej dogodnego miejsca spośród dostępnych. Po upływie zamkniętego okresu sprzedaży (w wypadku meczu ze Śląskiem Wrocław potrwa on do czwartku 02.07, do godziny 23:59), wejściówki będą mogli nabywać wszyscy. Okres zamkniętej sprzedaży obejmuje zarówno stacjonarny jak i intrnetowy zakup biletów.

Na Karnetowiczów oraz Kibiców, którzy wsparli nasz Klub dokonując zakupu cegiełek, będą czekały specjalne ceny biletów.

Przypominamy także, że PKO BP Ekstraklasa wspólnie z Canal+ oferują wszystkim kibicom bezpłatny, miesięczny dostęp do spotkań najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Dodatkowo chcielibyśmy odwdzięczyć się wszystkim właścicielom abonamentów. Wyrazem podziękowania jest przekazanie im dodatkowego bonusu w postaci kodu, umożliwiającego bezpłatne oglądanie spotkań Jagiellonii w ramach PKO BP Ekstraklasy na kolejny miesiąc! Zatem zostając z nami zyskujesz możliwość darmowego oglądania naszych spotkań w sieci łącznie przez okres dwóch miesięcy!

BEZPIECZEŃSTWO NA STADIONIE

Nowe wytyczne sanitarno-epidemiologiczne stanowią, że:

1. Widzowie są zobowiązani do zasłonienia ust i nosa począwszy od momentu zajęcia miejsca w kolejce do wejścia na stadion, poprzez przejście punktu kontroli, aż do zajęcia wskazanego miejsca na bilecie. Widz winien zdjąć zakrycie nosa i ust jedynie w momencie, gdy znajduje się na swoim miejscu.

2. Zasady z pkt. 1. obowiązują również w trakcie opuszczania imprezy masowej.

3. Widz może zostać poproszony o zdjęcie zakrycia nosa i ust przez służby porządkowe i informacyjne organizatora imprezy celem identyfikacji.

4. Widz jest zobowiązany do zakrycia nosa i ust na polecenie służb organizatora imprezy.

5. Gromadzenie się i grupowanie osób w miejscach tj. parkingi stadionowe, strefy wejść, ciągi komunikacyjne, promenadach, toaletach oraz okolicach toalet, sektorach, schodach itp. jest zabronione.

6. Widzowie są zobowiązani do poddania się dezynfekcji rąk w wyznaczonych do tego strefach, znajdujących się przed kołowrotami.

7. Zabronione jest wnoszenie bagaży podręcznych tj. plecaki, torby, nerki, reklamówki. Organizator wyklucza możliwość skorzystania z depozytu.

8. Widzowie są zobowiązani do wykonywania poleceń służb organizatora, w tym spikera zawodów.

9. Widz, decydując się na uczestnictwo w meczu Jagiellonii Białystok, jest świadom ryzyka wynikającego z potencjalnego zakażenia COVID-19 podczas imprezy masowej i akceptuje wynikające z tego ewentualne konsekwencje.

10. Klub Jagiellonia Białystok nie ponosi żadnych ewentualnych konsekwencji wynikających z potencjalnego zakażenia się widza w trakcie jego uczestnictwa w imprezie masowej.

ZAKUP BILETU

Bilety na mecze Jagiellonii można będzie nabyć zarówno drogą internetową, na stronie www.jagiellonia.kupbilety.pl, oraz w naszych punktach stacjonarnych.

Zakup biletów jest dla posiadaczy karty kibica oraz osób zarejestrowanych w systemie. Po nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych do rejestracji w systemie wystarczy wypełnienie prostego formularza.

Punkty kasowe w obrębie Stadionu Miejskiego w Białymstoku w dniu meczowym będą nieczynne. W związku z tym wejście na stadion będzie możliwe jedynie z  wydrukowanym biletem lub kartą kibica.

Ceny biletów na najbliższe mecze pozostają bez zmian.

ULGI I CENY SPECJALNE

Bilety ulgowe przysługują:

- uczniom i studentom do 26 roku życia,

- seniorom od 60 roku życia,

- kobietom,

- osobom niepełnosprawnym na sektory 1, 4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63

Bilety w cenie promocyjnej 5 zł (nie dotyczy sektorów Vip oraz SuperVip) przysługują:

- dzieciom do 13 roku życia.

Objaśnienie:

- do 13 lat oznacza, do ostatniego dnia przed dniem 14. urodzin,

- do 26 lat oznacza, do ostatniego dnia przed dniem 26. urodzin,

- od 60 lat oznacza, od dnia 60. urodzin włącznie.

Karta Dużej Rodziny – posiadacze Białostockiej i Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny mają możliwość zakupu biletów na sektory Rodzinny, Ultra lub Łuk, w cenie 18,00zł.

Sektor Rodzinny:

Na Sektor Rodzinny jedna osoba dorosła może zakupić bilety dla maksymalnie trojga dzieci do 13 roku życia. Maksymalnie można zakupić 4 bilety:

1 osoba pełnoletnia + 3 dzieci do 13. roku życia = 30 zł

W sektorze rodzinnym możliwe są następujące konfiguracje zakupu biletów:

1 osoba pełnoletnia + 1 dziecko do 13. roku życia,

1 osoba pełnoletnia + 2 dzieci do 13. roku,

1 osoba pełnoletnia + 3 dzieci do 13. roku życia

KONFIGURACJA: Bilety dla wszystkich

KONFIGURACJA: Bilety dla wszystkich

SUMA

1 (1+1) 28 zł (23 zł + 5 zł)

2 (1+2) 28 zł (18 zł + 10 zł)

3 (1+3) 28 zł (13 zł + 15 zł)

ZAKUP PRZEZ INTERNET – INSTRUKCJA

 • Zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem strony www.jagiellonia.kupbilety.pl.
 • Wejdź na stronę www.jagiellonia.kupbilety.pl,
 • Kliknij w zakładkę „Zaloguj się”,
 • Logowanie następuje poprzez wpisanie numeru PESEL. Hasło stanowi nazwisko kupującego, pisane wielkimi literami, z zachowaniem polskich znaków,
 • Wpisz adres e-mail konta, z którego korzystasz,
 • Wpisz nowe hasło do swojego profilu i potwierdź,
 • Finalnie pojawi się komunikat: „Twoje hasło zostało pomyślnie zmienione”.
 • Jest to sygnał, że ponownie można się zalogować i dokonać zakupu. Po ponownym logowaniu za pomocą zmienionego już hasła, postępujemy zgodnie z poniższymi punktami:
 • Kliknij w zakładkę „Kup bilet/karnet”, znajdującą się pod nazwą wydarzenia, które Cię interesuje
 • Kursorem wybierz sektor, na który chcesz kupić bilet/karnet
 • Wybierz interesujące Cię miejsce
 • Potwierdź klikając „OK”
 • Kliknij „Dalej”
 • Kliknij „ Podsumowanie”
 • Kliknij „Kup bilety/karnety”
 • Kliknij „Płacę bez logowania” (w przypadku, gdy nie masz założonego konta na PauU)
 • Po opłaceniu biletu, kliknij w „Twoje zakupy”. Wyświetli się zakupiony bilet/karnet.

Obecnie bilet drukujemy samodzielnie pobierając wcześniej pdf („Pobierz pdf”). Z wydrukowanym biletem udajemy się na stadion. Bilet będzie także na Karcie Kibica, więc jeżeli nie masz drukarki w domu możesz udać się na stadion z samą kartą – za jej pomocą wejdziesz na mecz.

BILETY NA MECZE WYJAZDOWE

W chwili obecnej nie ma możliwości przeprowadzenia zorganizowanego wyjazdu kibiców na mecze Jagiellonii rozgrywane na obiektach innych niż Stadion Miejski w Białymstoku.

ZWROT BILETU

Zwrotu biletu można dokonać na poniższych zasadach:

 • Zwrot może być dokonany najpóźniej na 4 godziny przez rozpoczęciem wydarzenia, na który został zakupiony bilet.
 • W przypadku zakupu biletu on-line, zwrot odbywa się poprzez wypełnienie formularza, w którym należy podać: (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub numer karty kibica, numer konta bankowego, ilość kupionych biletów oraz przyczynę zwrotu).
 • Wypełniony formularz (skan lub zdjęcie z podpisem) należy odesłać na adres e-mail: bilety@biletyjagiellonia.pl.
 • Osobom, które zakupiły bilet drogą internetową, pieniądze zostaną zwrócone na konto wskazane w formularzu.
 • Osobom, które zakupiły bilet stacjonarnie w Jaga Fan Shopie, pieniądze zostaną zwrócone w miejscu zakupu po okazaniu paragonu.

FAKTURY

Fakturę za zakup biletu można wygenerować podczas zakupu biletu w systemie lub w Jaga Fan Shopie.