28 07.20 17:51
Nowszy wpis Starszy wpis

Terminarz III ligi. Rezerwy rozpoczną ze Zniczem

W drugi weekend sierpnia rozpocznie się nowy sezon w grupie I trzeciej ligi. Do rywalizacji przystąpią 22 zespoły, które po pierwszej rundzie zostaną podzielone na dwie grupy. W mistrzowskiej (osiem drużyn) rywalizacja toczyć się będzie systemem mecz i rewanż, a w spadkowej (czternaście drużyn) zespoły rozegrają ze sobą po jednym meczu. Rezerwy Jagiellonii Białystok ligę zainaugurują domowym starciem ze Zniczem Biała Piska. 

Runda zasadnicza rozpocznie się w terminie 8-9 sierpnia. Wtedy odbędzie się pierwsza kolejka. Natomiast ostatnia seria gier przed podziałem ligi na grupę mistrzowską i spadkową zostanie rozegrana w terminie 27-28 marca. Poniżej prezentujemy terminarz rundy zasadniczej grupy I trzeciej ligi.

1. kolejka (8-9 sierpnia)

KS Kutno – Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów – Unia Skierniewice
Ruch Wysokie – Huragan Morąg
RKS Radomsko – Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok – Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec – KS Wasilków
Pelikan Łowicz – Broń Radom
Błonianka Błonie – Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk – Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Concordia Elbląg

2. kolejka (15-16 sierpnia)

Polonia Warszawa – Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór
Ursus Warszawa – Pogoń Grodzisk
Broń Radom – Błonianka Błonie
KS Wasilków – Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki – GKS Wikielec
Znicz Biała Piska – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa – Jagiellonia II Białystok
Huragan Morąg – RKS Radomsko
Unia Skierniewice – Ruch Wysokie
KS Kutno – Olimpia Zambrów

3. kolejka (22-23 sierpnia)

Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa
Ruch Wysokie – KS Kutno
RKS Radomsko – Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok – Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legia II Warszawa
GKS Wikielec – Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie – KS Wasilków
Pogoń Grodzisk – Broń Radom
Świt Nowy Dwór – Ursus Warszawa
Concordia Elbląg – Legionovia Legionowo

4. kolejka (29-30 sierpnia)

Polonia Warszawa – Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa – Concordia Elbląg
Broń Radom – Świt Nowy Dwór
KS Wasilków – Pogoń Grodzisk
Sokół Aleksandrów Łódzki – Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska – Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa – GKS Wikielec
Huragan Morąg – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice – Jagiellonia II Białystok
KS Kutno – RKS Radomsko
Olimpia Zambrów – Ruch Wysokie

5. kolejka (5-6 września)

Ruch Wysokie Mazowieckie – Polonia Warszawa
RKS Radomsko – Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok – KS Kutno
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Unia Skierniewice
GKS Wikielec – Huragan Morąg
Pelikan Łowicz – Legia II Warszawa
Błonianka Błonie – Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk – Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór – KS Wasilków
Concordia Elbląg – Broń Radom
Legionovia Legionowo – Ursus Warszawa

6. kolejka (12-13 września)

Polonia Warszawa – Ursus Warszawa
Broń Radom – Legionovia Legionowo
KS Wasilków – Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki – Świt Nowy Dwór
Znicz Biała Piska – Pogoń Grodzisk
Legia II Warszawa – Błonianka Błonie
Huragan Morąg – Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice – GKS Wikielec
KS Kutno – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów – Jagiellonia II Białystok
Ruch Wysokie Mazowieckie – RKS Radomsko

7. kolejka (19-20 września)

RKS Radomsko – Polonia Warszawa
Jagiellonia II Białystok – Ruch Wysokie
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Olimpia Zambrów
GKS Wikielec – KS Kutno
Pelikan Łowicz – Unia Skierniewice
Błonianka Błonie – Huragan Morąg
Pogoń Grodzisk – Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór – Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg – Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo – KS Wasilków
Ursus Warszawa – Broń Radom

8. kolejka (26-27 września)

Polonia Warszawa – Broń Radom
KS Wasilków – Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki – Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska – Concordia Elbląg
Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór
Huragan Morąg – Pogoń Grodzisk
Unia Skierniewice – Błonianka Błonie
KS Kutno – Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów – GKS Wikielec
Ruch Wysokie – Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko – Jagiellonia II Białystok

9. kolejka (3-4 października)

Jagiellonia II Białystok – Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – RKS Radomsko
GKS Wikielec – Ruch Wysokie
Pelikan Łowicz – Olimpia Zambrów
Błonianka Błonie – KS Kutno
Pogoń Grodzisk – Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór – Huragan Morąg
Concordia Elbląg – Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo – Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom – KS Wasilków

10. kolejka (10-11 października)

Polonia Warszawa – KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki – Broń Radom
Znicz Biała Piska – Ursus Warszawa
Legia II Warszawa – Legionovia Legionowo
Huragan Morąg – Concordia Elbląg
Unia Skierniewice – Świt Nowy Dwór
KS Kutno – Pogoń Grodzisk
Olimpia Zambrów – Błonianka Błonie
Ruch Wysokie – Pelikan Łowicz
RKS Radomsko – GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok – Lechia Tomaszów Mazowiecki

11. kolejka (17-18 października)

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Polonia Warszawa
GKS Wikielec – Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz – RKS Radomsko
Błonianka Błonie – Ruch Wysokie
Pogoń Grodzisk – Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór – KS Kutno
Concordia Elbląg – Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo – Huragan Morąg
Ursus Warszawa – Legia II Warszawa
Broń Radom – Znicz Biała Piska
KS Wasilków – Sokół Aleksandrów Łódzki

12. kolejka (24-25 października)

Polonia Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska – KS Wasilków
Legia II Warszawa – Broń Radom
Huragan Morąg – Ursus Warszawa
Unia Skierniewice – Legionovia Legionowo
KS Kutno – Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór
Ruch Wysokie – Pogoń Grodzisk
RKS Radomsko – Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok – Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki – GKS Wikielec

13. kolejka (31 października)

GKS Wikielec – Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie – Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk – RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór – Ruch Wysokie
Concordia Elbląg – Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo – KS Kutno
Ursus Warszawa – Unia Skierniewice
Broń Radom – Huragan Morąg
KS Wasilków – Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki – Znicz Biała Piska

14. kolejka (7-8 listopada)

Polonia Warszawa – Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg – KS Wasilków
Unia Skierniewice – Broń Radom
KS Kutno – Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie – Concordia Elbląg
RKS Radomsko – Świt Nowy Dwór
Jagiellonia II Białystok – Pogoń Grodzisk
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Błonianka Błonie
GKS Wikielec – Pelikan Łowicz

15. kolejka (11 listopada)

Pelikan Łowicz – Polonia Warszawa
Błonianka Błonie – GKS Wikielec
Pogoń Grodzisk – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór – Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg – RKS Radomsko
Legionovia Legionowo – Ruch Wysokie
Ursus Warszawa – Olimpia Zambrów
Broń Radom – KS Kutno
KS Wasilków – Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki – Huragan Morąg
Znicz Biała Piska – Legia II Warszawa

16. kolejka (14-15 listopada)

Polonia Warszawa – Legia II Warszawa
Huragan Morąg – Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice – Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Kutno – KS Wasilków
Olimpia Zambrów – Broń Radom
Ruch Wysokie – Ursus Warszawa
RKS Radomsko – Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok – Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Świt Nowy Dwór
GKS Wikielec – Pogoń Grodzisk
Pelikan Łowicz – Błonianka Błonie

17. kolejka (21-22 listopada)

Błonianka Błonie – Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk – Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór – GKS Wikielec
Concordia Elbląg – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo – Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa – RKS Radomsko
Broń Radom – Ruch Wysokie
KS Wasilków – Olimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów Łódzki – KS Kutno
Znicz Biała Piska – Unia Skierniewice
Legia II Warszawa – Huragan Morąg

18. kolejka (28-29 listopada)

Polonia Warszawa – Huragan Morąg
Unia Skierniewice – Legia II Warszawa
KS Kutno – Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów – Sokół Aleksandrów Łódzki
Ruch Wysokie – KS Wasilków
RKS Radomsko – Broń Radom
Jagiellonia II Białystok – Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legionovia Legionowo
GKS Wikielec – Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór
Błonianka Błonie – Pogoń Grodzisk

19. kolejka (13-14 marca)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Błonianka Błonie
Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo - GKS Wikielec
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków - RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa - KS Kutno
Huragan Morąg - Unia Skierniewice

20. kolejka (20-21 marca)

Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
KS Kutno - Huragan Morąg
Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Biała Piska
RKS Radomsko - Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
GKS Wikielec - Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie - Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

21. kolejka (27-28 marca)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa
Concordia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo - Błonianka Błonie
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
Broń Radom - GKS Wikielec
KS Wasilków - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska - RKS Radomsko
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg - Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice - KS Kutno