01 08.20 22:20
Nowszy wpis Starszy wpis

Romanczuk: Musimy wykonywać naszą pracę jak najlepiej

- Chłopaki nie stracili swojej kondycji podczas tego krótkiego urlopu. Odpoczywali tylko przez tydzień, na późniejszy okres mieliśmy już przygotowane rozpiski - powiedział po pierwszym treningu na rozpoczętym dzisiaj obozie przygotowawczym w Uniejowie pomocnik Jagiellonii Białystok, Taras Romanczuk.

- Na dzisiejszym treningu każdy chciał poczuć piłkę. Wszyscy byli bardzo skupieni, również na tym, w jaki sposób trener prowadzi zajęcia. Trudno wypowiedzieć się na temat trenera Zająca po jednym treningu. Z pewnością jest bardzo skrupulatny, zwraca uwagę na wiele detali. Podczas ćwiczeń dużo pracowaliśmy z piłką, żeby jak najszybciej załapać z nią kontakt i żeby nam nie przeszkadzała. Teraz w sztabie jest dwóch trenerów od przygotowania, ale to nic nie zmienia. To nasza praca, każdy z nas jest na niej skupiony i musi wykonywać ją jak najlepiej. Zatem teraz ciężko pracujemy, żeby później w sezonie móc cieszyć się z dobrych i widocznych efektów - stwierdził kapitan "Dumy Podlasia".

- Jeżeli chodzi o młodych zawodników, to my cały czas jesteśmy do ich dyspozycji. Patrząc na nasz skład, prawie na każdej pozycji mamy doświadczonego zawodnika. Młodzi muszą patrzeć nie tylko na siebie, ale też na swojego kolegę z drużyny grającego na danej pozycji i od niego się uczyć - zakończył 28-latek.