11 09.20 20:55

Puljić: Zasłużyliśmy na więcej

- Zasłużyliśmy na więcej niż jeden punkt. Chcieliśmy pokazać Kibicom atrakcyjną i ciekawą piłkę. Przegrywaliśmy 0:2, zdołaliśmy wyrównać. Niestety, nie udało się tego wygrać - powiedział po meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała Jakov Puljić.

Po końcowym gwizdku chorwacki napastnik był bardzo niezadowolony. - Zasłużyliśmy na więcej niż jeden punkt. Powinniśmy to wygrać. Niestety, taki jest futbol. Stworzyliśmy sobie sporo dogodnych okazji, szczególnie w pierwszej połowie. Ostrzelaliśmy słupki i poprzeczkę, ale nic nie chciało nam wpaść. Brakowało skuteczności i szczęścia. Jedyne co nam pozostaje to praca na treningach, aby w kolejnych spotkaniach w podobnych sytuacjach zachować zimną krew – podkreśla zdobywca pierwszej bramki dla Jagiellonii.

„Żółto-Czerwoni” udowodnili, że potrafią wrócić do gry pomimo niekorzystnego wyniku. - Zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Niestety, nic nie chciało wpaść. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy kontynuować naszą grę w ofensywie. W końcu coś musi wpaść i tak się stało. Chcieliśmy pokazać Kibicom atrakcyjną i ciekawą piłkę. Przegrywaliśmy 0:2, zdołaliśmy wyrównać. Niestety, nie udało się tego wygrać – mówił Chorwat.

W ostatnich minutach były atakujący Rijeki miał piłkę meczową. - Oczywiście, że chciałem strzelić gola. W ostatnim kwadransie czułem ból w ścięgnie Achillesa. Chciałem jednak grać do końca, czułem, że nadal mogę coś jeszcze dać tej drużynie. Niestety, wyszło jak wyszło. Mam świadomość, że mogłem zapewnić nam trzy punkty. Ostatecznie zostajemy z jednym „oczkiem”. Pozostaje nam pracować. Jest jednak pozytyw, jeżeli będziemy grali tak, jak w dzisiejszym spotkaniu, to powinniśmy punktować w kolejnych spotkaniach – zakończył Jakov Puljić.