14 09.20 08:31

Trzech strzelało, sześciu wygrało, czyli bilans wypożyczonych

Bohaterami minionego weekendu zostali Dawid Szymonowicz, Martin Kostal oraz Jakub Masłowski. Wszyscy zdobyli po bramce. Czerwoną kartkę w Chorwacji obejrzał Zoran Arsenić. Na boikach pojawiło się 15 wypożyczonych Jagiellończyków. Sześciu z nich świętowało wygrane.

Dinamo Bukareszt
Juan Camara wszedł na boisku w meczu z Botosani w 46. minucie. Jego drużyna zremisowała przed własną publicznością 1:1.

HNK Gorica
Ognjen Mudrinski rozegrał 86 minut w spotkaniu z NK Lokomotiwa Zagrzeb. Jego zespół wygrał w chorwackiej stolicy 2:1.

HNK Rijeka
Zoran Arsenić został ukarany czerwoną kartką w meczu z Osijekiem. "Zoka" opuścił boisko w 37. minucie, a jego zespół przegrał na wyjeździe aż 0:3.

Dila Gori
Luka Gugeszaszwili rozegrał 90 minut w potyczce z FC Telavi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

FK Senica
Martin Kostal strzelił gola w meczu z Zemplinem Michalovce. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Cracovia
Dawid Szymonowicz zaliczył 90-minutowy występ w starciu ze Stalą Mielec. W czasie doliczonym do drugiej połowy "Szymon" strzelił gola, który uratował "Pasom" punkt w rywalizacji z beniaminkiem.

Stal Mielec
Wojciech Błyszko obejrzał z ławki rezerwowych mecz z Cracovią. Beniaminek zremisował z "Pasami" 1:1.

GKS Bełchatów
Szymon Łapiński rozegrał 21 minut w starciu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. "Brunatni" przegrali na wyjeździe 0:2.

Michał Ozga zagrał 90 minut w starciu ze Skrą Częstochowa. 15 minut w tym starciu zaliczył Paweł Gierach. Suwalczanie pokonali częstochowian 2:1. Po 90 minut w meczu Wigier II rozegrali Gierach i Tomasz Abramowicz, a zespół z Suwałk ograł MOSP Białystok w meczu IV ligi 1:0.

Sokół Ostróda
Błażej Niezgoda wystąpił w meczu z Pogonią Siedlce. Beniaminek przegrał przed własną publicznością 0:1.

KS Wasilków
Żaden z zawodników wypożyczonych z Jagiellonii (Kozłowski, Gendzwiłł, Dziermański, Gryka) nie wystąpił w potyczce z Concordią Elbląg. Ekipa z Wasilkowa przegrała u siebie 0:3.

Ani Mateusz Maliszewski, ani Kacper Głowicki nie wystąpili w starciu z rezerwami Jagiellonii. Zespół z Zambrowa przegrał u siebie 1:2.

Hetman Zamość
Michał Wolanin rozegrał 90 minut i obejrzał żółtą kartkę w spotkaniu z Avią Świdnik. Jego zespół przegrał u siebie 0:3.

Tur Bielsk Podlaski
Michał Nos znalazł się na ławce rezerwowych w meczu ze Spartą Augustów. Ostatecznie zawodnik wypożyczony z Jagi nie wszedł na boisko, a bielszczanie rozgromili Spartę aż 9:0.

Sokół Sokółka
Maciej Polak zaliczył 45-minutowy występ w spotkaniu z Dąbem Dąbrowa Białostocka. Drużyna z Sokółki wygrała na wyjeździe 1:0.

Huragan Międzyrzec Podlaski
Artur Renkowski zagrał 90 minut w meczu z rezerwami Górnika Łęczna. Zespół z Międzyrzeca przegrał na wyjeździe 0:2.

Sawa Sonina
Bartłomiej Gwizdała rozegrał 90 minut w spotkaniu z Sokołem Sokołów Małopolski. Jego drużyna wygrała na wyjeździe 4:2.

Korona Dobrzyniewo Duże
Jakub Masłowski strzelił gola w spotkaniu z KS-em Śniadowo. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii opuścił boisko w 80. minucie. Zespół z Dobrzyniewa wygrał 3:2.

Mecze z udziałem Ruchu Wysokie Mazowieckie (Maciej Kozłowski, Bartosz Jurczak), Arki Gdynia (Bartosz Kwiecień) i Górnika Łęczna (Karol Struski) zostały przesunięte z powodu zakażeń koronawirusem.