22 09.20 12:29
Nowszy wpis Starszy wpis

Hanbud na dłużej z Jagiellonią!

Hanbud sp. z o.o. i Jagiellonia Białystok przedłużyły umowę o współpracy. Firma z Bielska Podlaskiego pozostanie Sponsorem Premium naszego klubu do końca sezonu 2020/21.

- Wsparcie Jagiellonii przez Hanbud trzeci rok z rzędu to cześć naszej strategii budowy świadomości marki wśród klientów, zarówno w całej Polsce, jak i na rynku lokalnym. Nadal niewiele osób, poza naszym rodzinnym Bielskiem, wie jakie produkty wytwarzamy poza pokryciami dachowymi, od których zaczynaliśmy. Tymczasem możemy pochwalić się całą gamą profili G/K które sprzedajemy naszym klientom hurtowym w Polsce, ale również w Belgii, Czechach czy Rumunii. Stale rozwijamy też segment ogrodzeń posesyjnych, czyli przede wszystkim sztachet metalowych. Dzięki współpracy z Jagiellonią chcemy, aby Polacy planujący budowę domu mieli świadomość naszych produktów i ich zastosowań. - mówi Grzegorz Pruszyński prezes firmy Hanbud sp. z o.o.

Pomoc ze strony białostockiego biznesu jest szczególnie istotna dla Jagiellonii. - Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny przedłużyliśmy umowę o współpracy z firmą Hanbud. Wsparcie ze strony lokalnych przedsiębiorstw pozostaje dla nas niezwykle istotne i pomaga nam realizować kolejne cele, które przed sobą stawiamy. Wszyscy wiemy jak trudny jest to rok dla biznesu, dlatego tym bardziej doceniamy każdego partnera, który chce nas wspierać i podejmować z nami współpracę. Wierzę, że obie strony wyniosą wiele korzyści i satysfakcji z wzajemnej kooperacji – powiedziała wiceprezes Jagiellonii, Agnieszka Syczewska.

Nie możemy też zapominać o wymiarze społecznym naszej współpracy . W Białymstoku, Bielsku Podlaskim i okolicach mieszkają nasi pracownicy oraz ich rodziny. Większość z nich to kibice Jagiellonii, a Jagiellonia to również sport młodzieżowy. Wspieramy aktywne spędzanie wolnego czasu, aktywność sportową, ponieważ sami na tym wyrośliśmy i nadal pracujemy nad sprawnością fizyczną, pomimo upływu czasu. Sport to też ambicja, dyscyplina i kształtowanie pozytywnych wzorców. A to przydaje się w nauce, pracy, czy też w biznesie. Chcemy aby z tym była kojarzona marka Hanbud - mówi Grzegorz Pruszyński prezes firmy Hanbud sp. z o.o.

Firma Hanbud sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność na początku lat 90-tych i początkowo działała jako dystrybutor materiałów budowlanych. Działalność produkcyjną rozpoczęła 14 lat później od blachy trapezowej T-18. Od tego czasu sukcesywnie wzbogacając swój asortyment i wprowadzając nowe linie technologiczne do produkcji blachodachówek, paneli dachowych na rąbek oraz blach trapezowych, stała się czołowym producentem wyrobów stalowych na Podlasiu.