15 10.20 17:04
Nowszy wpis Starszy wpis

Komunikat w sprawie meczu z Lechem Poznań (aktualizacja 16.10)

Drodzy Kibice. W związku z gwałtownym wzrostem liczby potwierdzonych zakażeń wirusem COVID-19 w ostatnich sześciu dniach miasto Białystok zostało włączone przez Resort Zdrowia do tzw. "czerwonej strefy". Oznacza to, że zaplanowany na sobotę mecz 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Lechem Poznań odbył się bez udziału publiczności.

Wszystkim, którzy dokonali zakupu biletów na spotkanie z "Kolejorzem" chcemy przedstawić dwa rozwiązania. Chociaż mecz z Lechem Poznań odbędzie się bez udziału publiczności, to wasz bilet pozostanie w naszym systemie. Od Was tylko zależy, kiedy będziecie chcieli go wykorzystać. Opcję tę pozostawiamy Wam do końca rundy jesiennej.

Oczywiście możecie również wnioskować o zwrot środków. Kibice, którzy nabyli wejściówki przez internet mogą skorzytać z procedury zwrotu środków opisanej tutaj. Pozostałe osoby prosimy o udanie się do punktu, w którym bilet został nabyty. Jeżeli masz pytanie lub problem, prosimy o maila na adres bilety@biletyjagiellonia.

Drodzy Karnetowicze. Zdajemy sobie sprawę, że po rundzie wiosennej, kiedy sytuacja epidemiczna zmusiła nas do anulowania waszych abonamentów, nałożone w czwartek obostrzenia oraz wynikające z nich zamknięcie trybun będą kolejną trudną dla nas wszystkich sytuacją. Jest nam niezmiernie przykro, że z przyczyn niezależnych od nas mecz z Lechem rozegra się przy pustych trybunach. Mamy głęboką nadzieję, że już na kolejnym spotkaniu z Wisłą Płock ponownie spotkamy się na stadionie. Opcje rekompensaty, wynikającej z braku możliwości obejrzenia z trybun spotkania z Lechem Poznań przedstawimy po zakończeniu rundy jesiennej.

W związku z umieszczeniem Białegostoku w strefie czerwonej prosimy Was, abyście dbali o siebie i nie narażali się na zbędne ryzyko. Otwarcie trybun jest w dużej mierze uzależnione od Was i waszej samodyscypliny. Pamiętajcie o zakładaniu maseczek w miejscach publicznych, dezynfekowaniu rąk, a także utrzymywaniu dystansu społecznego. Już nie możemy doczekać się waszego powrotu na stadion. Do zobaczenia niebawem!