17 10.20 21:58
Nowszy wpis Starszy wpis

Żuraw: Nasza gra nie była płynna

- To był słaby mecz w naszym wykonaniu, w ofensywie graliśmy chaotycznie, brakowało nam spokoju - mówił trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw na konferencji prasowej poświęconej sobotniemu meczowi z Jagiellonią (1:2).

Dla Żółto-Czerwonych to premierowa wygrana w bieżącym sezonie PKO Ekstraklasy przy Słonecznej, a dla ekipy z Poznania druga porażka w sezonie. - Pozostaje mi pogratulować Jagiellonii zdobycia trzech punktów. To był słaby mecz w naszym wykonaniu, w ofensywie graliśmy chaotycznie, brakowało nam spokoju. Natomiast jeśli chodzi o defensywę, to popełniliśmy zbyt dużo błędów, żeby myśleć o korzystnym wyniku.

Lechici od kilku spotkań nie potrafią zwyciężyć w Białymstoku. Dlaczego w sobotę gra nie układała się po myśli przyjezdnych? - Trochę problemy kadrowe, które mieliśmy w linii obrony, spowodowały, że nasza gra od tyłu nie była płynna i niestety nie ustrzegliśmy się błędów. Musimy dalej czekać na zwycięstwo w Białymstoku, a w kolejnych spotkaniach chcemy zagrać lepiej niż dzisiaj, żeby osiągnąć korzystne wyniki - podsumował opiekun Lecha.