17 10.20 23:08
Nowszy wpis Starszy wpis

Lopez: Wygrana w debiucie, to musi cieszyć

- Debiut cieszy, tym bardziej, że odnieliśmy zwycięstwo. W przerwie wyraziłem gotowość dalszej gry, ale trener zdecydował się na zmianę. Są powody do radości, ale nie wolno nam zachwycać się jedną wygraną - powiedział po spotkaniu z Lechem pomocnik Jagiellonii, Fernan Lopez.

Hiszpan debiutował w PKO BP Ekstraklasie. - Cieszę się z debiutu w barwach Jagiellonii. Pierwszy występ cieszy tym bardziej, że zgarnęliśmy trzy punkty. Chciałem pomóc drużynie i w pierwszej połowie dałem z siebie maksa. Mecz kosztował nas dużo sił, ale zagraliśmy bardzo dobrze pod względem taktycznym. Przed przerwą zneutralizowaliśmy atuty rywala i zasłużenie prowadziliśmy. W przerwie rozmawiałem z trenerem, któremu wyraziłem gotowość do dalszej gry, ale on zdecydował się na zmianę taktyczną, dlatego opuściłem boisko po pierwszej połowie. Niemniej cieszę się ze zwycięstwa. Liczę, że w tym sezonie będę regularnie kolekcjonował minuty - zapowiada były pomocnik azerskiej Gabali.

"Żółto-Czerwoni" okazali się lepsi od mocnego w tym sezonie "Kolejorza". - Taka wygrana musi cieszyć. Lech to silny rywal, który udowodnił swoją wartość, awansując do fazy grupowej Ligi Europy. Dzisiaj udowodniliśmy, że nie musimy czuć się gorsi. Wygraliśmy zasłużenie. Nie wolno nam jednak zachwycać się tym jednym meczem, ponieważ przed drużyną kolejne wyzwania - zakończył Fernan Lopez.