16 11.20 08:24

Gol Struskiego i awans Szymonowicza, czyli bilans wypożyczonych

Za wypożyczonymi z Jagiellonii zawodnikami kolejny weekend rywalizacji. Swoją obecność najmocniej zaznaczył Karol Struski, który w meczu z GKS-em Jastrzębie strzelił gola. Ta bramka w ostatecznym rozrachunku zapewniła piłkarzom Górnika Łęczna wygraną.

Cracovia
Dawid Szymonowicz rozegrał 90 minut w spotkaniu ze Świtem Skolwin w 1/16 finału zmagań o Puchar Polski. Cracovia wygrała na wyjeździe 1:0.

Górnik Łęczna
Karol Struski strzelił gola w spotkaniu z GKS-em Jastrzębie. "Strusik" zaliczył dwa 90-minutowe występy w rywalizacji z zespołem z Jastrzębia (wygrana 2:1), a także GKS-em Tychy (remis 1:1).

Arka Gdynia
Bartosz Kwiecień rozegrał 90 minut w rywalizacji z GKS-em Bełchatów. Gdynianie nieoczekiwanie przegrali u siebie z "Brunatnymi" 1:2.

GKS Bełchatów
Maciej Mas wystąpił w meczach z Widzewem (45 minut) i Arką Gdynia (15 minut). Szymon Łapiński zaliczył dziewięciominutowy występ w starciu z "Arkowcami". "Brunatni" zremisowali z łodzianami 0:0, a w Gdyni wygrali 2:1.

Paweł Gierach rozegrał 89 minut i obejrzał żółtą kartkę w starciu z Hutnikiem Kraków. Suwalczanie wygrali na wyjeździe 2:1.

Sokół Ostróda
Błażej Niezgoda zaliczył 90-minutowy występ w starciu z Motorem Lublin. Golkiper wypożyczony z Jagiellonii zachował czyste konto, a Sokół wygrał 1:0.

Hetman Zamość
Michał Wolanin zagrał 90 minut w meczach z Lewartem Lubartów (0:2) oraz Siarką Tarnobrzeg (1:4).

Ruch Wysokie Mazowieckie
Bartosz Jurczak nie wystąpił w spotkaniu z Ursusem Warszawa. Zespół z Wysokiego Mazowieckiego wygrał u siebie 5:1.

Mateusz Maliszewski rozegrał 90 minut, a Kacper Głowicki 30 minut w starciu z Bronią Radom. Zambrowianie przegrali na własnym stadionie 0:2.

KS Wasilków
Paweł Gendzwiłł wystąpił od pierwszej minuty w spotkaniu z KS-em Kutno. Grał przez całe spotkanie. Paweł Gryka w tym samym meczu zaliczył 20-minutowy występ, natomiast Oskar Dziermański zameldował się na placu gry 10 minut przed końcowym gwizdkiem. Wasilkowianie wygrali pierwszy raz w tym sezonie, aż 4:1.

Sokół Sokółka
Maciej Polak rozegrał 90 minut w spotkaniu z Cresovią Siemiatycze. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Huragan Międzyrzec Podlaski
Artur Renkowski zagrał 90 minut w meczu z Lublinianką. Drużyna z Międzyrzeca wygrała w Lublinie 3:2.

Korona Dobrzyniewo
Jakub Masłowski rozegrał 80 minut przeciwko Rudni Zabłudów. Zespół z Dobrzyniewa przegrał na własnym stadionie 0:1.

Sawa Sonina
Bartłomiej Gwizdała zaliczył 28-minutowy występ w rywalizacji z Błękitem Żołynia. Drużyna z Soniny wygrała aż 5:0.