11 01.21 15:43
Nowszy wpis Starszy wpis

Kwiecień: Bardzo się cieszę z powrotu

- To jest okres, kiedy pracujemy ciężej, czego każdy się spodziewa. Trzeba jak najlepiej przygotować się do kolejnej rundy. Teraz będzie ciężko, ale dzięki temu później będziemy mieli łatwiej - powiedział po poniedziałkowej odsłonie treningów zawodnik Jagiellonii Białystok, Bartosz Kwiecień.

- Bardzo się cieszę z powrotu. Byłem wypożyczony na rok, ale zapadły takie a nie inne decyzje i nie żałuje tego kroku, wręcz się cieszę z powrotu. Nie czuje się nowym zawodnikiem, znam tu praktycznie wszystkich. Odbyłem bardzo pozytywną rozmowę z trenerem. Jeżeli będę ciężko trenował i dawał sygnał, to dostanę szansę, na co bardzo liczę. Nigdy nie bałem się rywalizacji. Najłatwiej jest się obrazić. Będę ciężko pracował i pokazywał trenerowi, że zasługuje na to miejsce. Miejmy nadzieję, że jeżeli dostanę szansę, to ją wykorzystam i nie oddam miejsca.

W kadrze na obóz znalazło się wielu młodych zawodników, adeptów Akademii Jagiellonii. - Trudno oceniać po treningu. Z pewnością widać w nich duży potencjał, choć nie mi to oceniać, od tego jest trener. Najważniejsza dla nich pokora i ciężka praca, później wszystko przyjdzie samo.

- Gry kontrolne pokażą w jakim jesteśmy miejscu, choć trudno patrzeć na formę zespołu przez pryzmat treningu. Dochodzi do wielu rotacji w składzie, rywale są w różnych etapach rywalizacji. Mam nadzieję, że trener będzie miał po tym obozie pozytywny ból głowy - zakończył popularny "Kwiatek".