12 01.21 21:13
Nowszy wpis Starszy wpis

Mystkowski: Jestem doskonale przygotowany

- Po przylocie mieliśmy delikatne wprowadzenie i zaczynamy pracę. Czasu do pierwszego spotkania nie ma za wiele, trzeba go jak najlepiej wykorzystać - powiedział Przemysław Mystkowski po wtorkowych sesjach treningowych podczas obozu przygotowawczego w Belek.

- Pracowałem praktycznie tylko na siłowni, brakowało piłki. W Białymstoku mieliśmy tylko jedną jednostkę na sztucznej murawie, tutaj weszliśmy na naturalną, więc nic tylko trenować - mówił popularny "Mystek".

Wychowanek Jagiellonii pod koniec minionego roku zmagał się z kontuzją. Czy Przemek odczuwa jeszcze skutki tego urazu? - Jestem doskonale przygotowany. Okres, kiedy miałem uraz, przepracowaliśmy z trenerem Zinkiewiczem. Czuję się dobrze, przyjechałem tu walczyć o swoje. Nie ma co rozpamiętywać. Trzeba skupić się na pracy i robić wszystko, żeby być przygotowany na mecz w Gdańsku. Ostatni mecz ligowy, z Górnikiem, wygraliśmy. Teraz musimy podtrzymać passę i cały czas punktować. Różnice w tabeli nie są ogromne, cały czas możemy liczyć na to, że wskoczymy wyżej - zakończył pomocnik "Żółto-Czerwonych".