19 02.21 08:16
Nowszy wpis Starszy wpis

Przewidywania i hit, czyli w prasie o Jadze

W piątkowej prasówce można przeczytać o szansach na zwycięstwo w sobotnim spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz o meczu 21. kolejki z Pogonią Szczecin, który będzie transmitowany nie tylko w Canal +.

Kurier Poranny

Jeszcze dwa miesiące temu łatwo byłoby wskazać faworyta meczu PKO BP Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok. Teraz nie wydaje się to wcale oczywiste i każdy wynik jest w sobotę możliwy.Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą Górali, którzy z głównego kandydata do spadku stali się w 2021 roku postrachem ligi i mają już na rozkładzie Legię Warszawa (1:0) i Górnika Zabrze (2:1). Teraz beniaminek ma wielką ochotę, by zdobyć trzy punkty z Jagiellonią. - Wiemy, jaką siłą dysponują rywale, z jak dużą energią i intensywnością grają. Bardzo dużo biegają, wykonują dużo sprintów. My musimy odpowiedzieć tym samym, żeby podjąć rywalizację. Potem elementy piłkarskie zadecydują o tym, kto tego dnia będzie górą - mówi trener Żółto-Czerwonych Bogdan Zając.

TVP Sport

Mecz 21. kolejki Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin w TVP. Piłkarze Pogoni Szczecin po wznowieniu sezonu spisują się świetnie. Portowcy są liderem PKO Ekstraklasy. W 21. kolejce pokażemy właśnie ich wyjazdowe spotkanie z Jagiellonią Białystok. Mecz zaplanowano na piątek 12 marca. Pogoń Szczecin jest liderem PKO Ekstraklasy. Zespół Kosty Runjaica ma obecnie dwa punkty przewagi nad Legią Warszawa. W pierwszych trzech ligowych spotkaniach tego roku drużyna ze Szczecina zdobyła siedem "oczek". W 21. kolejce Pogoń zagra na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Drużyna Bogdana Zająca w ostatnim meczu zremisowała z Legią 1:1. Białostoczanie aktualnie tracą cztery punkty do trzeciego Rakowa Częstochowa.