22 02.21 14:03

Gol Kostala i czyste konto Szymonowicza - bilans wypożyczonych

W miniony weekend spośród naszych wypożyczonych na boiskach wystąpiło pięciu Jagiellończyków. Dobrze zaprezentowali się szczególnie Dawid Szymonowicz i Martin Kostal. Poniżej podsumowanie.

Cracovia
Dawid Szymonowicz rozegrał cały mecz na środku defensywy w wyjazdowym starciu ze Stalą Mielec. "Pasy" zremisowały bezbramkowo.

Stal Mielec
Wojciech Błyszko znalazł się poza kadrą meczową Stali w starciu z Cracovią (0:0).

HNK Gorica
Ognjen Mudrinski rozegrał 55 minut w wygranym 3:0 wyjazdowym starciu Goricy z Lokomotywą Zagrzeb. Serb otrzymał żółtą kartkę.

HNK Rijeka
Zoran Arsenić rozegrał cały mecz w przegranym 0:2 wyjazdowym starciu z NK Osijek.

Universitatea Craiova
Juan Camara rozegrał 12 minut w domowym spotkaniu Universitatei z Hemmanstadt, wygranym 1:0. Hiszpan pojawił się na placu gry w 78. minucie rywalizacji.

FK Senica
Martin Kostal rozegrał 76 minut w domowym spotkaniu z Trenczynem (2:3). Słowacki skrzydłowy zdobył bramkę i otrzymał żółtą kartkę.