06 01.10 20:40
Nowszy wpis Starszy wpis

Pavol Staňo odszedł do Korony Kielce

        Pavol Staňo podpisał w środę dwuletni kontrakt z Koroną Kielce. Słowak przez ostatnie półtora roku występował w Jagiellonii Białystok, a po minionej rundzie jesiennej został wystawiony przez nasz klub na listę transferową.

Staňo w Jagiellonii rozegrał 43 spotkania ligowe, w których zdobył dwie bramki. Ponadto zawodnik wystąpił w naszym klubie w dwóch meczach Pucharu Ekstraklasy oraz jednym Pucharu Polski.


>> Tak cieszył się Pavol Staňo po pokonaniu bramkarza GKS-u Bełchatów w ostatnim ligowym meczu ubiegłego roku

32-letni piłkarz w swojej karierze występował w słowackich MŠK Kysucké Nové Mesto, AŠK Inter Bratysława, FK Čadca, ZŤS Martin, FC Rimavská Sobota, FC Artmedia Bratysława, natomiast w Polsce reprezentował barwy Polonii Bytom oraz Jagiellonii Białystok.

Staňo wiążąc się kontraktem z Koroną, dołączył tym samym do licznego grona eksjagiellończyków, którzy mają angaż w tym klubie. Przypomnijmy, że w stolicy Gór Świętokrzyskich występują Paweł Sobolewski, Dariusz Łatka, Ernest Konon, Jacek Markiewicz oraz Michał Trzeciakiewicz, którzy w przeszłości zakładali trykot z "Jotką" na piersi. W minionej rundzie w Kielcach grał również Łukasz Nawotczyński, jednak trener Marcin Sasal zrezygnował z jego usług i "Biały" obecnie rozgląda się za nowym pracodawcą.

Za mało emocji?
Wejdź na www.bet-at-home.com, zarejestruj się, typuj i wygrywaj !!!