Województwo Podlaskie - Partner Strategiczny

Województwo Podlaskie wspiera Jagiellonię Białystok od sierpnia 2020 roku. Jest z punktu widzenia klubu strategicznym Partnerem. 20 sierpnia 2020 roku Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki przekazał Jagiellonii czek na 400 tysięcy złotych. To nagroda za wygraną w konkursie ogłoszonym przez urząd marszałkowski. Dotacja została przeznaczona na szkolenie młodzieży i udział w rozgrywkach. Tego samego dnia obie strony rozpoczęły wspołpracę.

W ramach partnerstwa z Jagiellonią logo województwa pojawia się na strojach meczowych pierwszej drużyny, a także w innych materiałach promocyjnych klubu. - Uważamy, że każde pieniądze, które zarząd województwa będzie kierował w sport, szybko do nas wrócą. Chcemy, aby nasza współpraca miała charakter długofalowy - mówił Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki.

STS - Sponsor Główny

STS jest największą legalną firmą bukmacherską w Polsce przyjmującą zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Firma powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował rynek legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które obecnie wynoszą ok. 48%.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m. in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie e-sportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a oficjalnym bukmacherem wielu klubów i związków sportowych.

Obecnie nowoczesne punkty przyjmowania zakładów znajdują się w każdym większym mieście – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 420. STS zatrudnia prawie 1300 osób.

Hanbud - Sponsor Premium

Firma Hanbud Dachy rozpoczęła swoją działalność na początku lat 90-tych i początkowo działała jako dystrybutor materiałów budowlanych. Działalność produkcyjną rozpoczęła 14 lat później od blachy trapezowej T-18.

Od tego czasu sukcesywnie wzbogacając nasz asortyment i wprowadzając nowe linie technologiczne do produkcji blachodachówek, paneli dachowych na rąbek oraz blach trapezowych, stała się czołowym producentem wyrobów stalowych na Podlasiu.

W chwili obecnej oferta produkcyjna w segmencie pokryć dachowych składa się z blach trapezowych (T-3, T-7, T-8, T-14, T-18, T-18 Eko, T-35, T-55), blachodachówki modułowej(Moderno), blachodachówek (Vena, Nord i Malta) oraz paneli dachowych na rąbek (PH310, PH510). Produktami firmy są również metalowe sztachety (Standard, Emka, Estetic, Sigma, Astra i Vigo) będące alternatywą do tradycyjnych drewnianych sztachet oraz nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe.

R/S Budownictwo - Sponsor Premium

Firma R/S Budownictwo jest bardzo prężnie działającą, jak również wciąż rozwijająca się firmą, która zajmuje się generalnym wykonawstwem.

Wśród wykonanych i zarządzanych na etapie realizacji inwestycji są zarówno budynki wielorodzinne, czterogwiazdkowe hotele, pensjonaty, rezydencje, budynki użyteczności handlowej i publicznej, budynki produkcyjno-magazynowe, jak również inwestycje podlegające dofinansowaniom i rozliczeniom z projektów unijnych. R/S Budownictwo jako Generalny Wykonawca prowadzi inwestycje na terenie całej Polski.

Firma w sposób indywidualny podchodzi do każdej realizowanej inwestycji. Zapewnia kompleksową oraz terminową realizację powierzonego przedsięwzięcia budowlanego, jak również wysoką jakość świadczonych usług.

R/S Budownictwo zapewnia optymalne wykorzystanie najwyższej klasy materiałów, odpowiednią organizację robót, stosowanie profesjonalnego sprzętu oraz optymalizację czasu pracy i kosztów.

Kappa - Sponsor Techniczny

Kappa to włoska firma z bogatą tradycją, założona ponad sto lat temu w Turynie, stolicy regionu Piemont na północy Italii. Kappa to jeden z wiodących producentów sprzętu sportowego doskonale znany w środowisku piłkarskim. Może się pochawlić współpracą z uznanymi klubami, jak AS Monaco, SSC Napoli czy FC Lorient. Jagiellonię w sprzęt włoska marka zaopatruje od początku sezonu 2020/2021.

- Jesteśmy dumni i podekscytowani współpracą z Jagiellonią przez następne trzy sezony, tym samym witając ich w rodzinie Kappa. Nasz pierwszy krok w polskiej profesjonalnej piłce nożnej ma na celu wzmocnienie naszej obecności w tym kraju i w całej Europie. Cieszymy się, że możemy współpracować z liczącym się klubem Ekstraklasy i towarzyszyć im w rozwoju ich działalności - powiedział po ogłoszeniu zawarcia umowy Rémi Garnier, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Kappa Europe.

NORD AUTO - Autoryzowany Dealer Volvo i Hyundai - Sponsor Techniczny

Nord Auto kompleksowo dba o dobór odpowiedniego auta, formy finansowania, ubezpieczenia a także dalszego serwisowania i ewentualnego odkupu dotychczasowych pojazdów. W współpracę z klientem wkłada całe serce, będąc zaangażowanym oraz otwartym na Państwa potrzeby. Wybierając Nord Auto zyskują Państwo rzetelnego partnera w prowadzeniu firmy.

Działalność Nord Auto niejednokrotnie spotykała się z uznaniem opiniotwórczych mediów i instytucji o czym mogą świadczyć otrzymane nagrody i wyróżnienia. Wśród nich znajdują się m.in.: Diamenty Forbesa - ranking najdynamiczniej rozwijających się firm, ocenianych pod kątem rentowności, płynności bieżącej (niezaleganie z płatnościami) i wyników kapitałowych.Gazele Biznesu - przynależność do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm wg "Pulsu Biznesu".

W ramach swojej działalności w Białymstoku, Nord Auto otrzymał tytuł Dealera Roku w latach 2012 i 2014, tym samym zostając najlepszym dealerem marki Volvo w Polsce i udowadniając cały czas, że jest firmą godną zaufania.

Zapraszamy do współpracy

Marcin Oksztulski Agnieszka Klim
661-666-819 661-662-048
m.oksztulski@jagiellonia.pl a.klim@jagiellonia.pl