Miasto Białystok - Partner Strategiczny Klubu

Miasto Białystok wspiera Jagiellonię Białystok od 2008 roku. Jest z punktu widzenia klubu strategicznym Partnerem. Dzięki inicjatywie Prezydenta Tadeusza Truskolaskiego w Białymstoku powstał stadion na prawie 22 500 widzów.

Hasło „Wschodzący Białystok” to nie jest utarty slogan. Miasto niesamowicie się rozwija, co jest bardzo ważne, bo o Białymstoku coraz częściej mówi się o nim w kontekście tętniącej życiem metropolii. Lata świetności Jagiellonii dopiero się rozpoczynają - z tym zgodzi się pewnie większość kibiców. Bardzo miłe jest to, że nasz rozwój przypada również na rozwój stolicy Podlasia i przede wszystkim, że przekłada się to również na wspólną, świetną współpracę. Jagiellonia to Białystok, a Białystok to Jagiellonia.

STS - Sponsor Główny

STS jest największą legalną firmą bukmacherską w Polsce przyjmującą zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Firma powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował rynek legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które obecnie wynoszą ok. 48%.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m. in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie e-sportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a oficjalnym bukmacherem wielu klubów i związków sportowych.

Obecnie nowoczesne punkty przyjmowania zakładów znajdują się w każdym większym mieście – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 420. STS zatrudnia prawie 1300 osób.

AC S.A. - Sponsor Premium

AC SA jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. Na polskim rynku motoryzacyjnym AC SA działa od ponad 27 lat, zatrudnia ponad 500 osób i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju. Jak wskazują szacunki spółki, AC SA posiada ponad 50% udział w rynku polskim.

Oferta produktowa AC SA dociera do ponad 40 krajów na całym świecie. W 2011 roku sprzedaż na rzecz kontrahentów zagranicznych stanowiła 63% przychodów AC SA ogółem. Do kluczowych odbiorców zagranicznych AC SA należą m.in.: Niemcy, Rosja, Ukraina, Turcja oraz Tajlandia.

Spółka oferuje bezpieczne rozwiązania przyjazne portfelowi klienta i środowisku. Prowadzona przez firmę polityka koncentruje się wokół nadrzędnego celu jakim jest: zadowolenie klienta poprzez dostarczanie innowacyjnych wyrobów o najwyższej jakości.

SaMASZ - Sponsor Premium

Firma SaMASZ Sp. z o.o. została założona w 1984r. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską osiągnęła pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych.

Od początku istnienia firmy SaMASZ Sp z o.o. wyprodukował i sprzedał ponad 95 000 kosiarek i innych maszyn rolniczych.

Głównymi rynkami zbytu poza Polską są: Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania i kraje nadbałtyckie. Oferta produktowa SaMASZ Sp. z o.o. dociera do ponad 50 krajów na całym świecie. Sieć Partnerów Firmy SaMASZ to ok. 60 firm handlowo-usługowych w Polsce i ok. 70 firm za granicą.

W swojej ofercie SaMASZ posiada ponad 300 różnych typów maszyn. Prowadzona przez firmę polityka koncentruje się wokół nadrzędnego celu jakim jest: zapewnienie klientowi produktów najwyższej jakości, dzięki którym codzienna praca stanie się jeszcze wygodniejsza i bardziej wydajna.

Polska Sieć Sklepów Arhelan - Sponsor Premium

Firma Arhelan Burzyńscy została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim. W pierwszych latach jej istnienia główną działalnością była sprzedaż hurtowa produktów spożywczych. W 1995 roku powstał pierwszy market w Bielsku Podlaskim. W następnych latach sukcesywnie otwierane były kolejne placówki na terenie woj. podlaskiego. W 2007 roku działalność handlowa została poszerzona na woj. warmińsko-mazurskie.

Obecnie sieć Arhelan to 60 marketów w 34 miejscowościach, w których zatrudnionych jest już ponad 900 pracowników. Dzięki własnemu magazynowi centralnemu ma możliwość oferowania klientom towarów atrakcyjnych cenowo. Ilość pozycji asortymentowych z zakresu artykułów spożywczych, chemii gospodarczej oraz produktów przemysłowych waha się w granicach między 10 - 20 tyś w zależności od wielkości sklepu. Sieć Arhelan to nie tylko markety spożywcze, ale również sklepy z alkoholami świata, w których oferowana jest herbata w wielu wyszukanych smakach oraz duży wybór kaw na wagę.

Erreà - Sponsor Techniczny

Siedziba główna firmy Erreà znajduje się w miejscowości San Polo di Torrile na obrzeżach Parmy we Włoszech. Z tego miejsca kontrolowany jest cały proces produkcji, zaczynając od fazy projektowania do gotowego produktu włącznie.
Jedną z głównych zalet firmy Erreà jest wewnętrzne zarządzanie całym procesem produkcji, od wyboru tkanin do projektu produktu; od produkcji do szybkiej wysyłki.

Centrala firmy Erreà to nowoczesny, wielozadaniowy kompleks budynków biurowych, hal i magazynów o łącznej powierzchni 15.000 metrów kwadratowych. W części biurowej mieści się duży dział projektowy, dział marketingu z częścią wystawienniczą gdzie znajdują się showroomy i duża wielozadaniowa sala konferencyjna, wyposażona w najnowsze technologie multimedialne.

Prezentacje kolekcji są przygotowywane indywidualnie dla każdego kontrahenta, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla jego potrzeb i oczekiwań. Z pomocą firmy Erreà, odbiorcy i kluby sportowe są w stanie stworzyć własną linię produktów za przystępną cenę oraz mają możliwością domawiania konkretnych produktów. Współpraca pomiędzy Jagiellonią a Erreà rozpoczęła się w lipcu 2014 roku.

NORD AUTO - Autoryzowany Dealer Volvo i Hyundai - Sponsor Techniczny

Nord Auto kompleksowo dba o dobór odpowiedniego auta, formy finansowania, ubezpieczenia a także dalszego serwisowania i ewentualnego odkupu dotychczasowych pojazdów. W współpracę z klientem wkłada całe serce, będąc zaangażowanym oraz otwartym na Państwa potrzeby. Wybierając Nord Auto zyskują Państwo rzetelnego partnera w prowadzeniu firmy.

Działalność Nord Auto niejednokrotnie spotykała się z uznaniem opiniotwórczych mediów i instytucji o czym mogą świadczyć otrzymane nagrody i wyróżnienia. Wśród nich znajdują się m.in.: Diamenty Forbesa - ranking najdynamiczniej rozwijających się firm, ocenianych pod kątem rentowności, płynności bieżącej (niezaleganie z płatnościami) i wyników kapitałowych.Gazele Biznesu - przynależność do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm wg "Pulsu Biznesu".

W ramach swojej działalności w Białymstoku, Nord Auto otrzymał tytuł Dealera Roku w latach 2012 i 2014, tym samym zostając najlepszym dealerem marki Volvo w Polsce i udowadniając cały czas, że jest firmą godną zaufania.

Zapraszamy do współpracy

Marcin Oksztulski
661-666-819
m.oksztulski@jagiellonia.pl