Miasto Białystok - Partner Strategiczny Klubu

Miasto Białystok wspiera Jagiellonię Białystok od 2008 roku. Jest z punktu widzenia klubu strategicznym Partnerem. Dzięki inicjatywie Prezydenta Tadeusza Truskolaskiego w Białymstoku powstał stadion na prawie 22 500 widzów.

Hasło „Wschodzący Białystok” to nie jest utarty slogan. Miasto niesamowicie się rozwija, co jest bardzo ważne, bo o Białymstoku coraz częściej mówi się o nim w kontekście tętniącej życiem metropolii. Lata świetności Jagiellonii dopiero się rozpoczynają - z tym zgodzi się pewnie większość kibiców. Bardzo miłe jest to, że nasz rozwój przypada również na rozwój stolicy Podlasia i przede wszystkim, że przekłada się to również na wspólną, świetną współpracę. Jagiellonia to Białystok, a Białystok to Jagiellonia.

AC S.A. - Sponsor Główny

AC SA jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. Na polskim rynku motoryzacyjnym AC SA działa od ponad 27 lat, zatrudnia ponad 500 osób i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju. Jak wskazują szacunki spółki, AC SA posiada ponad 50% udział w rynku polskim.

Oferta produktowa AC SA dociera do ponad 40 krajów na całym świecie. W 2011 roku sprzedaż na rzecz kontrahentów zagranicznych stanowiła 63% przychodów AC SA ogółem. Do kluczowych odbiorców zagranicznych AC SA należą m.in.: Niemcy, Rosja, Ukraina, Turcja oraz Tajlandia.

Spółka oferuje bezpieczne rozwiązania przyjazne portfelowi klienta i środowisku. Prowadzona przez firmę polityka koncentruje się wokół nadrzędnego celu jakim jest: zadowolenie klienta poprzez dostarczanie innowacyjnych wyrobów o najwyższej jakości.

Totolotek S.A. - Sponsor Premium

Totolotek S.A. powstała w 1992 roku i jest najdłużej działającą firmą na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Wejście Spółki do Grupy Intralot w 2005 pomogło umocnić pozycję Totolotek S.A. na rynku, jako wiodącego organizatora zakładów sportowych z blisko 400 punktami sprzedaży w całym kraju. Firma zapewnia zatrudnienie dla ponad 1000 osób, co roku zasilając budżet państwa i związki sportowe kwotą blisko 25 milionów PLN.

Poprzez swoją sieć punktów sprzedaży Totolotek S.A. oferuje najbogatszy na polskim rynku wybór zakładów sportowych, takich jak: zakłady bukmacherskie - Toto-Mix, Zakłady na Żywo - Live, zakłady piłkarskie - Toto-Liga i Toto-Gol, Wyścigi Konne i ostatnio wprowadzone do oferty Wyścigi Psów na żywo - Toto-Racing. Od roku 2013 Spółka przyjmuje również zakłady internetowe za pośrednictwem strony internetowej www.totolotek.pl na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów RP. Firma wspiera Jagiellonię od 2014 roku.

SaMASZ - Sponsor Premium

Firma SaMASZ Sp. z o.o. została założona w 1984r. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską osiągnęła pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych.

Od początku istnienia firmy SaMASZ Sp z o.o. wyprodukował i sprzedał ponad 95 000 kosiarek i innych maszyn rolniczych.

Głównymi rynkami zbytu poza Polską są: Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania i kraje nadbałtyckie. Oferta produktowa SaMASZ Sp. z o.o. dociera do ponad 50 krajów na całym świecie. Sieć Partnerów Firmy SaMASZ to ok. 60 firm handlowo-usługowych w Polsce i ok. 70 firm za granicą.

W swojej ofercie SaMASZ posiada ponad 300 różnych typów maszyn. Prowadzona przez firmę polityka koncentruje się wokół nadrzędnego celu jakim jest: zapewnienie klientowi produktów najwyższej jakości, dzięki którym codzienna praca stanie się jeszcze wygodniejsza i bardziej wydajna.

Polska Sieć Sklepów Arhelan - Sponsor Premium

Firma Arhelan Burzyńscy została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim. W pierwszych latach jej istnienia główną działalnością była sprzedaż hurtowa produktów spożywczych. W 1995 roku powstał pierwszy market w Bielsku Podlaskim. W następnych latach sukcesywnie otwierane były kolejne placówki na terenie woj. podlaskiego. W 2007 roku działalność handlowa została poszerzona na woj. warmińsko-mazurskie.

Obecnie sieć Arhelan to 60 marketów w 34 miejscowościach, w których zatrudnionych jest już ponad 900 pracowników. Dzięki własnemu magazynowi centralnemu ma możliwość oferowania klientom towarów atrakcyjnych cenowo. Ilość pozycji asortymentowych z zakresu artykułów spożywczych, chemii gospodarczej oraz produktów przemysłowych waha się w granicach między 10 - 20 tyś w zależności od wielkości sklepu. Sieć Arhelan to nie tylko markety spożywcze, ale również sklepy z alkoholami świata, w których oferowana jest herbata w wielu wyszukanych smakach oraz duży wybór kaw na wagę.

Erreà - Sponsor Techniczny

Siedziba główna firmy Erreà znajduje się w miejscowości San Polo di Torrile na obrzeżach Parmy we Włoszech. Z tego miejsca kontrolowany jest cały proces produkcji, zaczynając od fazy projektowania do gotowego produktu włącznie.
Jedną z głównych zalet firmy Erreà jest wewnętrzne zarządzanie całym procesem produkcji, od wyboru tkanin do projektu produktu; od produkcji do szybkiej wysyłki.

Centrala firmy Erreà to nowoczesny, wielozadaniowy kompleks budynków biurowych, hal i magazynów o łącznej powierzchni 15.000 metrów kwadratowych. W części biurowej mieści się duży dział projektowy, dział marketingu z częścią wystawienniczą gdzie znajdują się showroomy i duża wielozadaniowa sala konferencyjna, wyposażona w najnowsze technologie multimedialne.

Prezentacje kolekcji są przygotowywane indywidualnie dla każdego kontrahenta, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla jego potrzeb i oczekiwań. Z pomocą firmy Erreà, odbiorcy i kluby sportowe są w stanie stworzyć własną linię produktów za przystępną cenę oraz mają możliwością domawiania konkretnych produktów. Współpraca pomiędzy Jagiellonią a Erreà rozpoczęła się w lipcu 2014 roku.

POL-MOT Auto SA - Sponsor Techniczny

Firma POL-MOT Auto SA – powstała w 1995 roku - to jedna z największych wielomarkowych firm dealerskich w Polsce. Sprzedaje nowe samochody marek: Skoda, Peugeot i Opel oraz samochody używane. Od lat rokrocznie salony POL-MOT Auto opuszcza ponad 5 tysięcy nowych samochodów. Firma ma w pięciu miastach w Polsce dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Oddziały POL-MOT Auto w całym kraju oferują dostępne na polskim rynku motoryzacyjnym usługi finansowe (kredyt, leasing, ubezpieczenia), prowadzą na dogodnych warunkach krótkoterminowy wynajem samochodów oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów.

W Białymstoku znajduje się największy na Podlasiu autoryzowany salon i serwis samochodów Skoda, zaś w Dojlidach firmowy zakład blacharsko-lakierniczy. W Łomży POL-MOT Auto jako autoryzowany dealer sprzedaje i serwisuje samochody marki Skoda, zaś w Bielsku Podlaskim autoryzowany punkt serwisowy POL-MOT Auto tylko je serwisuje. Ponadto oddziały firmy w Białymstoku Dojlidach i Łomży zajmują się sprzedażą samochodów używanych różnych marek. Są to w większości pojazdy posiadające certyfikat jakości firmy DEKRA (www.sprawdzuzywane.pl). Znajdujący się w Białymstoku Dojlidach oddział POL-MOT AGRO oferuje podlaskim rolnikom wysokiej jakości maszyny i ciągniki rolnicze marki Ursus.

Spółka należy do POL-MOT Holding, w skład którego wchodzi także m.in. giełdowy Ursus, producent maszyn rolniczych, ciągników, trolejbusów i autobusów elektrycznych.

Zapraszamy do współpracy

Marcin Oksztulski
661-666-819
m.oksztulski@jagiellonia.pl