Jagiellonia Białystok jest najpopularniejszym klubem sportowym we wschodniej Polsce. 81 % kibiców w Podlaskim deklaruje, że ich ulubioną drużyną są właśnie " Żółto- Czerwoni". Mecze Jagiellonii w roli gospodarza, w minionym sezonie oglądało średnio ponad 11 000 osób. Średnia widownia transmisji spotkań Jagiellonii przed telewizorami wynosi 130 000 osób.

Jagiellonia grająca w Ekstraklasie stanowi duży potencjał medialny. Materiały dotyczące Klubu są emitowane w najbardziej znanych kanałach i dziennikach. Oficjalna strona klubowa jest jedną z najczęściej odwiedzanych w Ekstraklasie. Ponad 119 000 fanów na Facebooku, prawie 22 000 obserwujących na Instagramie i 25 000 na Twitterze oraz 14 tysięcy subskrypcji na Youtube to dowód, że zainteresowanie naszym Klubem jest bardzo duże i stale rośnie.

Współpraca z Jagiellonią Białystok w zakresie reklamy i marketingu to doskonały sposób dotarcia do setki tysięcy kibiców, którzy codziennie śledzą życie Klubu i oglądają mecze drużyny na stadionie i w telewizji.

Jagiellonia Białystok buduje elitarną grupę Sponsorów będących składową ambitnych celów sportowych, organizacyjnych oraz infrastrukturalnych. Zwracamy się zatem do Państwa z uprzejmą prośbą rozważenia możliwości współpracy w nadchodzącym sezonie.

Strefa Biznesu from Jagiellonia
Strefa biznesu - Jagiellonia Białystok from Jagiellonia

Zapraszamy do współpracy

Marcin Oksztulski Agnieszka Klim
661-666-819 661-662-048
m.oksztulski@jagiellonia.pl a.klim@jagiellonia.pl