Jagiellonia Białystok jest najpopularniejszym klubem sportowym we wschodniej Polsce. 81 % kibiców w Podlaskim deklaruje, że ich ulubioną drużyną są właśnie " Żółto- Czerwoni". Mecze Jagiellonii w roli gospodarza, w minionym sezonie oglądało średnio około 13 500 osób. Średnia widownia transmisji spotkań Jagiellonii przed telewizorami wynosi 130 000 osób.

Jagiellonia grająca w Ekstraklasie stanowi duży potencjał medialny. Materiały dotyczące Klubu są emitowane w najbardziej znanych kanałach i dziennikach. Oficjalna strona klubowa jest jedną z najczęściej odwiedzanych w Ekstraklasie. Blisko 114 000 fanów na Facebooku, ponad 16 000 obserwujących na Instagramie oraz 18 000 na Twitterze to dowód, że zainteresowanie naszym Klubem jest bardzo duże i stale rośnie.

Współpraca z Jagiellonią Białystok w zakresie reklamy i marketingu to doskonały sposób dotarcia do setki tysięcy kibiców, którzy codziennie śledzą życie Klubu i oglądają mecze drużyny na stadionie i w telewizji.

Jagiellonia Białystok buduje elitarną grupę Sponsorów będących składową ambitnych celów sportowych, organizacyjnych oraz infrastrukturalnych. Zwracamy się zatem do Państwa z uprzejmą prośbą rozważenia możliwości współpracy w nadchodzącym sezonie.

Zapraszamy do współpracy

Marcin Oksztulski
661-666-819
m.oksztulski@jagiellonia.pl