Kadra drużyny juniorów młodszych Jagiellonii (2000) - runda wiosenna sezonu 2016/2017

BRAMKARZE
Nr Imie i nazwisko Data urodzenia Wzrost/Waga Poprzedni klub
Wiktor Kwiatkowski 05.12.2000 Elana Toruń
Błażej Niezgoda 23.01.2000 Podbeskidzie Bielsko-Biała
OBROŃCY
Damian Głębocki 22.02.2000 Olimpia Zambrów
Bartosz Gołaszewski 19.02.2000 wychowanek
Kamil Huczko 19.05.2000 Hetman Tykocin
Maciej Korecki 30.12.2000 Falcon Sokółka
Rafał Roszkowski 09.01.2000 Piast Białystok
Mateusz Ruszczyk 06.10.2000 MOSiR Grajewo
Mateusz Wodziński 06.06.2000 Zjednoczeni Stryków
Jan Zysik 19.09.2000 Olimpia Zambrów
POMOCNICY
Bartosz Borowik 01.03.2000 wychowanek
Jakub Brych 25.03.2000 Naki Olsztyn
Kacper Głowicki 18.11.2000 wychowanek
Erwin Grzybiak 09.06.2000 Kosa Konstancin
Patryk Kostyk 30.01.2000 SEMP Ursynów
Mateusz Mikołajczyk 22.08.2000 Stal Rzeszów
Mateusz Nikołajuk 27.10.2000 wychowanek
Jakub Romanowicz 30.03.2000 Zjednoczeni Stryków
Kacper Sławiński 07.04.2000 wychowanek
Hubert Stachurski 30.06.2000 wychowanek
Marek Tomczyk 22.07.2000 MOSP Białystok
Konrad Wira 08.03.2000 AP LG Gdańsk
Jędrzej Woźniel 25.03.2000 Hetman Białystok
NAPASTNICY
Marcin Fiedorowicz 21.09.2000 Tur Bielsk Podlaski
Jakub Konon 13.11.2000 wychowanek
SZTAB SZKOLENIOWY
Samuel Tomar trener
Jakub Kozioł asystent trenera

Kadra drużyny juniorów młodszych AP Jagiellonia 2001 - runda wiosenna sezonu 2016/2017

BRAMKARZE
Nr Imie i nazwisko Data urodzenia Wzrost/Waga Poprzedni klub
Hubert Banach 15.01.2001 SEMP Ursynów
Wiktor Kaczorowski 31.08.2001 Stal Mielec
Alan Worobiej 12.01.2001 wychowanek
OBROŃCY
Patryk Czerech 06.04.2001 wychowanek
Mateusz Gdowik 22.02.2001 Stal Rzeszów
Bartłomiej Gwizdała 14.03.2001 Stal Rzeszów
Jakub Płoszkiewicz 07.02.2001 wychowanek
Karol Szkiłądź 17.03.2001 wychowanek
Michał Wolanin 14.02.2001 Gaudium Zamość
POMOCNICY
Bartosz Bayer 31.07.2001 MOSP Białystok
Maciej Bortniczuk 06.09.2001 wychowanek
Dawid Guziejko 12.01.2001 MOSP Białystok
Jakub Jabłoński 06.01.2001 Piast Białystok
Gabriel Krupiński 16.01.2001 Pomorzanka Sejny
Eryk Matus 13.04.2001 wychowanek
Mikołaj Nawrocki 02.10.2001 BKS Lublin
Kacper Orpik 02.07.2001 wychowanek
Jędrzej Rosłan 26.01.2001 wychowanek
Rafał Szeretucha 27.03.2001 wychowanek
NAPASTNICY
Bartosz Bida 21.02.2001 Stal Rzeszów
Jakub Jarmołowicz 01.08.2001 wychowanek
Jarosław Kurkiewicz 21.01.2001 Motor Lublin
Łukasz Trąbka 31.10.2001 wychowanek
SZTAB SZKOLENIOWY
Wojciech Kobeszko trener
Paweł Waliński asystent trenera