Finał

1/2 finału

1/4 finału

1/8 finału

1/16 finału (31 października)

  • Wisła Płock - Pogoń Szczecin;
  • Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk;
  • Znicz Pruszków - Lech Poznań;
  • GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice;
  • Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnicie;
  • Arka Gdynia - Korona Kielce;
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Zabrze;
  • Stal Mielec - Piast Gliwice;
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa;
  • Świt Skolwin (Szczecin) - Cracovia;
  • Unia Janikowo - ŁKS Łódź;
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa;
  • Pogoń Siedlce - Radomiak Radom;
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin;
  • Ślęza Wrocław - Górnik Łęczna;
  • Sokół Ostróda - Warta Poznań.

1/32 finału (13-16 sierpnia) 

  • Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1; 13 sierpnia, 20:30;
  • Ślęza Wrocław - Wigry Suwałki 2:1; 13 sierpnia, 16:00;
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KGHM Zagłębie Lubin 1:3; 13 sierpnia, 16:00;
  • Lechia Zielona Góra - Świt Skolwin 1:4; 13 sierpnia, 16:00;
  • Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszków 0:2; 14 sierpnia, 16:00.
  • Jaguar Gdańsk - Puszcza Niepołomice 1:4; 14 sierpnia, 17:00;
  • GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1:6; 14 sierpnia, 20:30;
  • Pniówek Pawłowice Śląskie - Sokół Ostróda 2:3; 15 sierpnia, 14:00;
  • Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1; 15 sierpnia, 16:00;
  • KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce 2:0; 15 sierpnia, 16:00;
  • Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec 1:0; 15 sierpnia, 16:00;
  • Unia Skierniewice - Widzew Łódź 0:4; 15 sierpnia, 16:00;
  • Karpaty Krosno - Stal Mielec 0:2; 15 sierpnia, 16:00;
  • Resovia - Piast Gliwice 0:4; 15 sierpnia, 17:30;
  • GKS Tychy - Wisła Płock 1:2; 15 sierpnia, 19:00;
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Kraków 2:1; 15 sierpnia, 19:30;
  • Odra Opole - Lech Poznań 1:3; 15 sierpnia, 20:30;
  • Błękitni Stargard - Warta Poznań 3:3 (4:5 pd. k.); 16 sierpnia, 16:00
  • Chrobry Głogów - Cracovia 1:2; 16 sierpnia, 17:30;
  • ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 2:2 (4:1 pd. k.); 16 sierpnia, 20:30;
  • Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 0:4; 19 sierpnia, 16:30;
  • Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg 1:0; 21 sierpnia, 19:30;
  • Garbarnia Kraków - GKS Katowice 1:0; 22 sierpnia, 12:00;
  • Radomiak Radom - Miedź Legnica 4:0; 22 sierpnia, 14:30;
  • Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań 2:0; 22 sierpnia, 16:00;
  • Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie 2:3; 22 sierpnia, 19:45;
  • Górnik Polkowice - Arka Gdynia 0:5; 23 sierpnia, 12:30;
  • Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:4; 23 sierpnia, 15:00;
  • Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 0:3; 25 sierpnia, 20:30;
  • Polonia Nysa - Górnik Łęczna 1:3, 2 września, 16:00;
  • Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin 0:5, 2 września, 16:00;
  • Orlęta Radzyń Podlaski - Pogoń Siedlce 0:2, 2 września, 16:00.

Runda wstępna (8-9 sierpnia)

  • Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo 2:0; 8 sierpnia, 13:00;
  • Lech II Poznań - Elana Toruń 3:2; 8 sierpnia, 12:00;
  • Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 1:3; 9 sierpnia, 16:30;
  • Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo; Gryf Wejherowo został wykluczony z rozgrywek.