Awers Karty Kibica

Rewers Karty Kibica

Przypominamy, że osoby zainteresowane wyrobieniem karty kibica muszą zgłosić się osobiście do punktu wyrabiania kart kibica - Jaga Fan Shop lub w dniu meczu na stadionie. Nie ma możliwości wyrobienia karty kibica on-line lub za pośrednictwem innej osoby!!!

1. Czym jest Karta Kibica Jagiellonii Białystok?

Jest kartą identyfikacyjną umożliwiającą wstęp na stadion w myśl przepisów ustawy z dnia 29 marca 2009r. o bezpieczeństwie imprez masowych. Na karcie nadrukowane jest imię i nazwisko, numer PESEL oraz wizerunek twarzy jej posiadacza. Dane każdej osoby wyrabiającej kartę kibica wpisywane są również do ogólnopolskiego systemu kibiców.

2. Bilet/karnet papierowy czy karta kibica?

Karta Kibica spełnia jednocześnie funkcję karnetu i biletu. Nie musimy posiadać już papierowego blankietu, który często ulega zniszczeniu. Bilet lub karnet jest automatycznie "nabijany" na Kartę w chwili zakupu. Dotyczy to także osób, które kupują wejściówkę przez internet.
Reasumując podczas wejścia na stadion okazujemy – przykładamy do czytnika - kartę kibica lub bilet/karnet.

3. Wejście na mecz

Osoby udające się na mecz, muszą zabrać ze sobą dokument tożsamości.

Przed meczem, udajemy się do wyznaczonego kołowrotu, przez który mamy wejść na sektor [patrz mapa stadionu], na który posiadamy bilet/karnet. Przykładamy kartę kibica lub bilet/karnet do czytnika (pomarańczowa budka zamieszczona przy kołowrocie). Czytniki mobilne posiadają także wyznaczeni stewardzi, którzy chętnie służą pomocą i ułatwią wejście na obiekt w przypadku pytań i trudności.

4. Gdzie można wyrobić Kartę Kibica Jagiellonii Białystok?

"Jaga Fan Shop" Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20

od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9:00 do 21:00 oraz w niedziele od godziny 10:00 do 20:00  

5. Jakie dane będą potrzebne?

We wniosku, kibic zobowiązany jest do podania imienia i nazwiska, numeru PESEL, oraz udostępnienia wizerunku twarzy w celu wykonania zdjęcia, w przypadku chęci skorzystania ze wszystkich funkcji wiążących się z posiadaniem karty kibica,  także adresu e-mail.

Przypominamy, że osoby zainteresowane wyrobieniem karty kibica muszą zgłosić się osobiście do punktu wyrabiania kart kibica. Nie ma możliwości wyrobienia karty kibica on-line lub za pośrednictwem innej osoby!!!

6. Jakie korzyści, poza wyżej wymienionymi, płyną z posiadania Karty Kibica?

WYGODA - Posiadając kartę, nie ma obowiązku noszenia ze sobą biletu/karnetu na mecz. W chwili zakupu są one nabijane na kartę automatycznie, a kk służy do wejścia na mecz przez kołowrót.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU - Karta umożliwia zakup biletów przez internet - www.jagiellonia.kupbilety.pl

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY - Posiadacz karty kibica może korzystać z licznych rabatów w punktach przyjaznych kibicowi, biorących udział w programie Jaga Card Profit! TUTAJ LISTA PUNKTÓW

7. Czy karta jest obowiązkowa? Czy można nadal zakupić "papierowe" karnety/bilety?

Karta kibica nie jest obowiązkowa. Obowiązkowa jest natomiast rejestracja kibica w systemie.  Wynika to z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, która zakłada, że każda osoba, udająca się na mecz, musi być zidentyfikowana z imienia, nazwiska, peselu. Nowy Kibic ma wybór:

1. Wyrobienie karty kibica
2. Bezpłatna rejestracja

Pierwsza opcja niesie za sobą wiele korzyści (patrz powyżej).

Bilety i karnety w wersji „papierowej” nadal są do nabycia w punktach sprzedaży stacjonarnej. Papierową wersję można także wydrukować, kupując bilet przez Internet (patrz powyżej – instrukcja).

Kupując bilet bądź karnet, są one także automatycznie „nabijane” na kartę kibica, w związku z czym na obiekt wejdziemy zarówno na podstawie biletu/karnetu, jak i karty kibica.

Wystarczy przyłożyć papierowy blankiet lub kartę do czytnika na bramce wejściowej i oba dokumenty spełnią funkcję wejściówki.
 

Uwaga! Do czytnika przykładamy wybrany dokument (kartę kibica lub papierową wersję biletu/karnetu). Należy pamiętać, że po przyłożeniu karty lub blankietu do czytnika, jest on automatycznie blokowany, w związku z czym posłużenie się po raz drugi tym samym biletem ale na innym czytniku jest zabronione i uniemożliwi wejście na obiekt.

Np. jeżeli osoba, która weszła na stadion przy pomocy karty, przekaże blankiet meczowy innej osobie, ta druga nie wejdzie za jego pomocą na mecz, system zablokuje wejście automatycznie, a zdarzenie może zostać uznane za próbę wtargnięcia na imprezę masową, co jest sankcjonowane przez ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych.

8. W dalszym ciągu mam parę pytań dotyczących Karty Kibica Jagiellonii Białystok. Gdzie mogę je skierować?

W razie pytań bądź wątpliwości, prosimy o kontakt
- pod numerem telefonu: 85 661 40 05
- pod numerem telefonu: 85 665 21 00
- pod adresem mail:  bilety@biletyjagiellonia.pl