ZARZĄD KLUBU

CEZARY KULESZA Prezes
AGNIESZKA SYCZEWSKA Wiceprezes

  RADA NADZORCZA

WOJCIECH STRZAŁKOWSKI Przewodniczący Rady Nadzorczej
ADAM BYGLEWSKI Członek Rady Nadzorczej
JÓZEF KOSIOREK Członek Rady Nadzorczej
DARIUSZ KOWALCZYK Członek Rady Nadzorczej
WOJCIECH KURYŁEK Członek Rady Nadzorczej
ARTUR LASKOWSKI Członek Rady Nadzorczej
PIOTR LASKOWSKI Członek Rady Nadzorczej
JAROSŁAW ŁUKASZEWICZ Członek Rady Nadzorczej
WOJCIECH WASILEWSKI Członek Rady Nadzorczej

  PRACOWNICY

KATARZYNA SZYRKOWIEC Asystentka Zarządu

  DZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA

ZBIGNIEW PYPCZYŃSKI Dyrektor ds. bezpieczeństwa
PIOTR KACZYŃSKI Kierownik ds. bezpieczeństwa. Kierownik Stewardingu
KONRAD DRĄGOWSKI Ochrona
WŁADYSŁAW KAZIMIERSKI Ochrona
ANDRZEJ KONDRACIUK Ochrona
JERZY LASKOWSKI Ochrona

  DZIAŁ ORGANIZACJI / DZIAŁ TECHNICZNY

MONIKA CZARNOWSKA Kierownik ds. organizacji
RAFAŁ MALISZEWSKI Specjalista ds. organizacji
BARTOSZ KOBRZYNIECKI Kierownik ośrodka treningowego
DOROTA TOMULCZUK Dział techniczny
ANDRZEJ KALATA Dział techniczny
JACEK LEWASZ Dział techniczny
WŁODZIMIERZ SIEMIENIUK Dział techniczny
KATARZYNA ŁACHAŃCZUK Dział techniczny
ANNA KAZIMIERSKA Dział techniczny

  KSIĘGOWOŚĆ/KADRY

PIOTR ZIMNOCH Dyrektor Finansowy
MARZENA ROMANIUK Główna Księgowa
ANETA WYSOCKA Księgowa
MAGDALENA WORONIECKA Księgowa
ALINA ASZURKIEWICZ Specjalista ds. kadr i płac
MONIKA DRYL Specjalista ds. zatrudnienia i płac
ANNA LESZCZUK Specjalista ds. rozliczeń

  MARKETING/SPRZEDAŻ/KOMUNIKACJA

AGNIESZKA KLIM Dyrektor działu Marketingu
ARTUR NOWAK Specjalista ds. marketingu i sprzedaży, kierownik sklepu
RAFAŁ MUCZYŃSKI Specjalista ds. systemu sprzedaży i marketingu
MARCIN OKSZTULSKI Kierownik ds. sponsoringu
KAMIL ŚWIRYDOWICZ Kierownik ds. komunikacji, rzecznik prasowy
EMIL KAMIŃSKI Specjalista ds. marketingu i komunikacji
GRZEGORZ TRYKOZKO Redaktor - media klub
MICHAŁ DYMEK Asystent ds. technicznych
JAKUB SEWERYN Specjalista ds. komunikacji i marketingu
PATRYK BIRYŁO Grafik komputerowy

  MEDIA KLUBOWE

KAMIL ŚWIRYDOWICZ Redaktor
GRZEGORZ TRYKOZKO JagaTV
EMIL KAMIŃSKI Redaktor
JAKUB SEWERYN Redaktor
MARIUSZ PIOTROWSKI Fotograf
MARCIN TYSZKOWSKI JagaTV

  SZTAB SZKOLENIOWY I MEDYCZNY (PIERWSZY ZESPÓŁ)

IRENEUSZ MAMROT Trener
ADRIAN SIEMIENIEC Asystent trenera
RAFAŁ GRZYB Asystent trenera
PIOTR JANKOWICZ Trener przyg. fizycznego
PAWEŁ PRIMEL Trener bramkarzy
ARKADIUSZ SZCZĘSNY Kierownik drużyny
ZDZISŁAW KORYSZEWSKI Lekarz
KRZYSZTOF KORYSZEWSKI Lekarz
MARCIN PIECHOWSKI Fizjoterapeuta
JAROSŁAW OŁDAKOWSKI Fizjoterapeuta

 AKADEMIA PIŁKARSKA JAGIELLONII

WOJCIECH WASILEWSKI Prezes Akademii
SŁAWOMIR KOPCZEWSKI Dyrektor Akademii
RYSZARD KARALUS Trener koordynator
WOJCIECH KOBESZKO Trener drugiego zespołu
JAN PAWŁOWSKI Trener drugiego zespołu
KRZYSZTOF ZALEWSKI Trener juniorów starszych
MICHAŁ SZÓSTKO Trener juniorów starszych
KAMIL STANISŁAWSKI Trener rocznika 2003
MARCIN MAŁASZEWSKI Trener roczników 2003
TOMASZ BERNATOWICZ Trener rocznika 2004
ADRIAN CITKO Trener rocznika 2004
GABRIEL IWACEWICZ Trener rocznika 2004
HERMES NEVES SOARES Trener rocznika 2005
ŁUKASZ TUPALSKI Trener rocznika 2005
PRZEMYSŁAW PAPIERNIK Trener rocznika 2006
MACIEJ LEŚNIEWSKI Trener rocznika 2006
RAFAŁ MUCZYŃSKI Trener rocznika 2007
ANDRZEJ KURZYNA Trener rocznika 2007
TOMASZ WALUKIEWICZ Trener rocznika 2008
KRZYSZTOF JANOWICZ Trener rocznika 2008
RAFAŁ MATUSIAK Trener rocznika 2009
PAWEŁ BONDZIUL Trener rocznika 2009
PIOTR GŁOWICKI Trener rocznika 2010
MARCIN DZIERŻKO Trener rocznika 2011
PRZEMYSŁAW MAKAREWICZ Trener rocznika 2011 i 2013
PIOTR BONDZIUL Trener rocznika 2012
RAFAŁ KUCHARCZYK Trener rocznika 2012
MARCIN OKSZTULSKI Trener rocznika 2013
EWELINA ZACZENIUK Trenerka dziewczynek 2008-10
DIANA CZERSKA-KUREK Trenerka dziewczynek 2008-10
PIOTR ZINKIEWICZ Trener przygotowania fizycznego
MICHAŁ WRÓBLEWSKI Trener przygotowania fizycznego
PIOTR GRZYBKO Trener bramkarzy najstarszych grup
ROBERT KUCHARCZYK Trener bramkarzy najmłodszych grup